Wpis z mikrobloga

@Sekularyzacja: jest też grupa ludzi, którzy nie są anarchistami i dziećmi. A według mnie gdyby wszyscy się złączyli to by pokazali swoją siłę, a nie że są rozłamy że raz strajk kobiet, później swój strajk zrobią przedsiębiorcy czy rolnicy. Jakby się razem złączyli to dopiero byłby taki power, że policja to już by gazem i pałami nie dała rady, zwłaszcza gdyby gurale i rolnicy dołączyli bo od górników piesków kaczyńskiego nie
@Sekularyzacja: oj chłopie nie rozumiesz jednego. Że te postulaty jeśli uda im się wywalczyć to będzie sukces z walką z obecnym rządem. Ten rząd wystarczająco mocno zniszczył i podzielił naród. Jeśli im się uda wygrać, to będzie to otwarta furtka by inne grupy domagały się tego o co walczą od dawna.
@Sekularyzacja: po twoich wpisach widzę, że mam do czynienia z jakimś pisowskim trollem. Powiem w skrócie tyle. Poczekaj sobie jak ciebie dotknie jakiś nowy pomysł i ucierpisz i to mocno przez rządzących, wychodząc protestować jak ci na ulicę. Mi w tym kraju zostały ostatnie miesiące mieszkania. Pogodziłem się z tym, że polak w polsce nie może mieszkać jeśli chce godnie żyć. Żeby zrozumieć ból przedsiębiorców i innych grup, samemu trzeba dostać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sekularyzacja: co ma jedno do drugiego? przedsiębiorcy mogą walczyć o swoje prawa we własnym zakresie. #bekazprawakow

@eb8a: nie mają na to czasu dziecko. Muszą pracować pk 10-12 godzin dziennie żeby robić między innymi na madki 500+ i na te j00leczki na protestach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Muszą pracować pk 10-12 godzin


@vin42: a kto nie musi złociutki? nadal nie widzę powiązań i powodu, czemu zła sytuacja przedsiębiorców ma umniejszać walce o podstawowe prawa człowieka, które zostały właśnie ograniczone

@eb8a: j00leczki nie muszą pracować i mają czas. Siedzą z telefonami instagramami facebookami w garści, są bardziej podatne na manipulacje i łatwiej je zwerbować na takie strajki. Przedsiębiorcy nie mają zwyczajnie czasu na takie pierdoły. Wyobrażasz sobie 50
@Sekularyzacja: bo zamiast isc z jwdnym glownym postulatem to zaczynaja wyjezdzac z pensja za sprzatanie domu chociazby. I nikt kto ma troche oleju w glowie nie chce pomoc w reklamowaniu takich osob jak lempart.

Tak wiec strajk kobiet nie pojdzie ramie w ramie z przedsiebiorcami i innymi grupami spolecznymi, a takie rozdrobnienie protestow to tylko powoduje usmiech na twarzy Kaczyńskiego.