Wpis z mikrobloga

Chciałbym już po raz kolejny zaprosić wszystkich was, którym doskwierają uszkodzone gałki analogowe w ich joyconach do wysyłania mi swoich wadliwych padów, lub wpadnięcia do mnie z nimi osobiście. W ramach mojej działalności oferuję całkowicie darmową naprawę waszych dryfujących analogów, chociaż w wypadku innych usterek lubi chęci wymiany którejś części również mogę okazać się pomocny! Dzięki uprzejmości użytkowników z tego portalu, miałem już okazję pracować na około 10 parach joyconów, z czego każdą udało mi się bezproblemowo naprawić. Zapraszam serdecznie do kontaktu w ramach prywatnej wiadomości i mam nadzieję, że wasze pady będą sprawne jak najdłużej! :D #nintendoswitch #nintendo #chamnaprawca
  • 11
  • Odpowiedz
@ZenoChame: dalej nie do końca wierzę, że rozbierając gałki nie naruszasz ich fizycznie ich (ogięte blaszki czy wyrwane ząbki trzymające analog w całości). Podeślij jakąś fotę naprawianej gałki od spodu i od boków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Teraz akurat nie mam żadnej przygotowanej, bo wszystkie siedzą głęboko w joyconach. Mogę cię odesłać do poradnika na youtube który nagrałem jakiś czas temu, tam widać jak to wygląda przed i po :D
www.youtube.com/watch?v=Yg4P8K0-mRU
  • Odpowiedz
Mogę cię odesłać do poradnika na youtube który nagrałem jakiś czas temu,


@ZenoChame: dzięki spojrzę sobie. Bo mnie zaciekawiłeś. Ja analog jeden jak rozbierałem (uszkodzona gałka mechanicznie) to nie udało mi się go potem złożyć w całośc by wyglądał jak nowy - w sensie ta dolna blaszka była lekko wygięta i przez to analog już nie klikał jak oryginalny po naprawie. Może się czegoś nauczę. Chyba miałem już gdzieś twój
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kryspin013: @Tesseract: myślę, że każda metoda ma swoje wady i zalety. Ja po prostu korzystam z najbardziej inwazyjnej metody i chciałbym ułatwić życie tym którzy również się na taką zdecydowali! :)
  • Odpowiedz
@ZenoChame: No ja tam mam maksymę, że lubię zostawiać sprzęt w najbardziej oryginalnym stanie, chyba, że się inaczej nie da to musem jest oryginalne działanie/feeling tzn miałby strasznego #!$%@? jakby np przycisk L klikał mi wyczuwalnie inaczej niż prawy R a często ultra tanie zammieniki to padów mają z tym problem.
  • Odpowiedz
degradować gumę no i tłusty syf zostawiasz w padzie


@Kryspin013: Przecież WD-40 usuwa tłuszcze. WD-40 Contakt Cleaner jest specjalnie do elektroniki.
Na pewno myjka ultradźwiękowa będzie dokładniejsza, ale ... trzeba ją mieć.
Psiknięcie WD-40 zajmuje minutę, nie trzeba nic rozkręcać, a problem też znika.
  • Odpowiedz