Wpis z mikrobloga

Nie sądziłem że kiedykolwiek bilety komunikacji miejskiej będą tak drogie że taniej będzie kupić cyfrową kopię gry niż pojechać po płytkę do rodzinnego domu, co kilka dni temu uczyniłem xD
Sram na wasze podwyżki ceny, będę unikał komunikacji miejskiej jak tylko mogę a jak będę potrzebował się więcej przemieszczać to kupie gruza za pareset złotych na dojazdy (òóˇ)

#komunikacjamiejska #xdcontent #truestory #takbylo #dziwniesatysfakcjonujace xd
Zgrywajac_twardziela - Nie sądziłem że kiedykolwiek bilety komunikacji miejskiej będą...

źródło: comment_1611905802ehXz98BnfmJNUjSl252wzd.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: od kiedy kupiłem auto, to przysiągłem sobie, że moja stopa już nigdy nie postawi nogi w komunikacji. W czerwcu będą 4 lata jak ostatni raz musiałem wdychać opary starych bab.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pietrek16:

weź pod uwagę, że gruz za kilkaset zł na dojazdy potrafi kosztować np. 3k rocznie

Napisałem że gruz jeśli będę potrzebował więcej jeździć, a jeśli będzie małej pojemności i w znośnym stanie to poza OC, przeglądem i kosztem paliwa nie będzie miał więcej kosztów utrzymania, więc raczej te 3k się nie uzbiera.
  • Odpowiedz
@pietrek16:

jak nie masz zniżek to OC potrafi kosztować 700-1000 zł, zwłaszcza w dużym mieście.

To akurat mogę ogarnąć z jakimś członkiem rodziny na współwłaścicielstwo itp. robiłem tak wcześniej ze swoim autem. Da się tak zrobić z zabezpieczeniem zniżek dla tej drugiej osoby.

Kolejny 1k na eksploatację i przeglądy, a kolejny 1k na awarie. I się uzbiera

Ja miałem już samochód i wiem że w razie problemów może wyjść trochę drożej
  • Odpowiedz
@Conscribo: heh łatwo powiedzieć, tylko żeby dostać odznakę ZHDK trzeba tyle krwi oddać, że chyba najszybciej to za kilka lat bym mógł uzyskać, a kto wie czy do tego czasu nie zniosą darmowych przejazdów dla krwiodawców i czy w ogóle jeszcze będzie komunikacja miejska xD

  • Odpowiedz