Wpis z mikrobloga

Nie sądziłem że kiedykolwiek bilety komunikacji miejskiej będą tak drogie że taniej będzie kupić cyfrową kopię gry niż pojechać po płytkę do rodzinnego domu, co kilka dni temu uczyniłem xD
Sram na wasze podwyżki ceny, będę unikał komunikacji miejskiej jak tylko mogę a jak będę potrzebował się więcej przemieszczać to kupie gruza za pareset złotych na dojazdy (òóˇ)

#komunikacjamiejska #xdcontent #truestory #takbylo #dziwniesatysfakcjonujace xd
Zgrywajac_twardziela - Nie sądziłem że kiedykolwiek bilety komunikacji miejskiej będą...

źródło: comment_1611905802ehXz98BnfmJNUjSl252wzd.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zgrywajac_twardziela: Nie ważne czy głosowałeś Jarek odbiera pieniądze samorządom żeby pokazać jakie to samorządy są złe. Jak samorząd nie ma kasy na dotowanie transportu to przerzuci to na obywateli. Tak jak z podatkiem cukrowym w TVPis że nie zdrożeje i że na pewno producenci wezmą podatek na klatę ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@K_O_R_N_I_K: Ale ja temu nie przeczę, po prostu Twój wpis zabrzmiał trochę jak "głosowałeś na Jarkacza to teraz mu podziękuj". To że PIS na spółkę z Platformą(jak ktoś ma co do tego wątpliwości niech zobaczy jak oni głosują jak jeden mąż za wszystkimi podwyżkami i rozdawnictwem) rozwalają Polskę to dla mnie oczywista oczywistość, ale co ja mogę poza głosowaniem na nieco normalniejszych ludzi i ewentualnym protestem okazjonalnym? ( ͡°
  • Odpowiedz