Wpis z mikrobloga

Chce sobie kupić gierkę na urodziny, platforma:xbox series.
Myslalem nad AC Valhalla, RDR 2, immortal fenyx rising. Cos jeszcze fajnego wartego uwagi? Gatunek obojetny, gierka po prostu ma byc zajebista( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xbox #gry
  • 14
  • Odpowiedz
@ratollo: A nie wiem w co grałeś. Wiedźmin? Cyberpunka może mimo błędów jest mega. Remake Mafii.
A możę lepiej kupić gamepass na dwa lata i mieć 350 gier? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ratollo rdr2 zajebisty ale zdecydowanie nie dla każdego, długo się rozkręca i raczej stoi fabułą niż gameplayem. Jak nie grałeś to wiedźmina 3 polecam bo on ma lepsze wyważenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ratollo: przeszedłem ostatnio dużo na xsx i coś i mogę powiedzieć tak. Z tych kilkunastu gier, które zaliczyłem w ciągu tego roku polecam:
Wiedzmin 3 goty - mistrzostwo, ale przed next gen patchem bym poczekal
Rdr2 jest dobre, ale mnie wynudzilo niesamowicie
Ac valhalla jest świetna i nie nudzi,
Fenyx ma darmowe demo na xstore i szykuje się bardzo dobre - czekam na cenę kolo 100wki i kupuje od razu
Cyberpunka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ratollo: jak lubisz gry ubi to AC jest zawsze dobrym wyborem. Duży, niezbyt wypełniony zawartością świat, z questami które tylko pchają cię w inne rejony mapy. Ja lubię xD
RdR 2 jest spoko jak lubisz Spaghetti westerny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ratollo: jak w miarę ogarniasz angielski i nie przeszkadzają ci przydługie cutscenki niczym u Kojimy to polecam z całego serduszka Yakuzę. Jeśli masz gp to warto sprawdzić
  • Odpowiedz
Dziekuje za rady:) wybor pada na Valhalle, boje sie, ze tempo rdr2 mnie zanudzi.
Oczywiscie game pass ogrywany-narazie najlepiej gralo mi sie w control (w przyszlosci pogram tez w dodatki), bardzo dobry byl tez resident evil biohazard, teraz przechodzie Nier:Automata.
Strasznie ciagnie mnie do fenyx rising, nie wiedzialem, ze jest demo-dzieki @wieesieek za info.
  • Odpowiedz
@ratollo: Z innych i mniej oczywistych to przede wszystkim Hitman 3 i Control. Cyberpunka sobie podaruj dopóki nie wyjdzie aktualizacja do next-genów, a CDPR nie ogarnie błędów i patchy, bo poki co to jedna rzecz naprawiają, a druga psują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ratollo: Cześć mam pytanie, mam xbox series x z wykupionym xbox live ultimate na 1rok, chciałbym, żeby kumpel udostepnil mi swoje konto na którym ma assasina i ufc. Czy kiedy dodam jego uzytkownika do swojej konsoli i ustawie
"konsola domowa" to bede w dalszym ciagu miał swoją subskrypcje na 1rok? Ma ktoś jakąś instrukcje?
  • Odpowiedz