Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemanko, ostatnio przydarzyła mi się taka rzecz, a mianowicie. Prawie 2 lata temu rzuciłem mnie kobieta po 4 latach. Wtedy miałem najgorszy okres w życiu.. ale nieistotne, zrobiłem z siebie idiotę, żeby wróciła, ale się nie udało.. w sumie przez ostatnie półtora roku rozmawialiśmy raz, napisała w dzień swoich urodzin, nie wiem czemu mniejsza. Od 3 tygodni natomiast zaczęły się odwalać takie rzeczy..
1. Zaczęła mnie obserwować na instagramie
2. Zaczęła pisać, a to niby ze jakis ważny papier zostawiła u mnie, a to co słychać i takie różne rzeczy, jakieś zaproszenia na kawę do niej, żeby pogadać, itd.

No i teraz mirki tak.. dwa pytania:
1. Czy to jest ten słynny powrót małpy na stare drzewo? Mamy 3 wspólnych znajomych, z którymi często gadam i chcąc nie chcąc conieco wiem co u niej. Po 3 miesiącach od rozstania kogoś tam miała, później zerwali i chyba rok nie są razem, tak mi się to datowo układa..
2. ja przez te dwa lata w sumie nawet nie szukałem kogoś na stałe, miałem co prawda przez 3 miesiące jedna dziewczynę, ale nam się trochę rozmywały plany na przyszłość i w sumie nie szukam nadal, bo póki co mam ważniejsze sprawy na głowie.. ale nie wiem czy iść na spotkanie czy nie, zawsze nam się super gadało, bo mamy wspólnie specyficzna pasje, tylko boje się, ze jeśli to ten słynny powrót, ze się ugnę, to była moja pierwsza miłość.

I jak to z Waszej strony wyglada? Zwykle zaproszenie znajomego czy jakieś podteksty w tym są? Ogólnie ja nie wierze za bardzo w przyjaźń dwóch osób, które sobie kiedyś były bliskie, ale ja to mało doswidczony jestem w sumie XD

#rozstanie #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6012f664b28261000a773184
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
To, że szuka kontaktu, to oczywiste, a kiedy tak się często dzieje, ze człwoiek wraca do tego co kiedyś było mu znajome? Jak mu się dzieje źle i uderza się w sentymenciki. Oczywiście moze też być powód taki, że chce wrócić i generalnie ma nadal jakies uczucia, ale żeby to zweryfikować, trzeba by było się spotkać, ale żeby się spotkać, trzeba mieć luźną głowę i nie mieć samemu uczuć. Inaczej duze prawdopodobieństwo,
OP: @hohohohoho: No tak było, napisałem wyżej.

@bw10838s: a mógłbyś napisać prywatna wiadomość do op? W zasadzie ja tylko przeglądam od kilku lat, nie mam konta.

@blond_lok: zapewne masz racje, sam jak mam gorszy okres to wracam myślami, ze wtedy to było. Ale ja tam chore akcje odwalalem po rozstaniu, myślałem ze się nigdy nie odezwie XD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: marcel_pijak