Wpis z mikrobloga

@Lord_of_Goat_88: wedlug mnie #!$%@? to koncertowo pod tym wzgledem, i nie mam zamiaru mu z tego powodu slodzic tylko z dlatego, ze jest lepszy od greckiego szympansa

widzowie podpowiadali, major wyrazil zgode, nie rozumiem, czemu tego nie zrobil, czy nachy byly pelne przed bestia z bielska, czy zabraklo szarych komorek, ale pewnie to pierwsze, wszyscy sie go boja jakby byl #!$%@? nadzwierzchnikiem wszystkich prokuratorow w polsce, pampalini juz #!$%@? swoj kanal
@Lord_of_Goat_88: mysle, ze tak, bo niejednokrotnie nacpany robil to, czego sobie zazyczyla osoba, z ktora rozmawia. Naklonienie cpuna do pokazania telefonu przestepstwem nie jest (juz widze jak prokurator dziura w dupie rozpoczyna rozprawe sadowa, bo panie sedzio on poprosil mnie o pokazanie do kamery telefonu jak bylem nacpany), wiec nie wiem czego tu sie bac? nie musial go nawet brac do reki.
@Lord_of_Goat_88: opcja druga - co juz by wymagalo jaj i inteligencji, widzac, ze dzwoni sradek kliknalby "odbierz" i pozwolil sie mu wypowiedziec na lajcie po co dzwoni

Szkoda, ze norbi to melodia przeszlosci, on potrafil prowadzic, prowokowac i pieknie sterowac meneli. Pamietajac jego filmy wiem, ze zapewnie dokladnie to by zrobil. Dlatego w mojej ocenie wszyscy lesni poszukiwacze cpuna sa naprawde kiepscy i w ogole nie wykorzystuja okazji, ktore cpun i
@browarosss12: dobrze, okazałoby się ze to sradek(tez mysle na 90% ze to on wydzwanial ) i co ? przeciez kazdy wie ,ze ruda rura ma ze szczurem non stop kontakt-to jest janse jak slonce.Skompromitowało to by oblecha jeszcze bardziej ? nie sądze
Że ten cały pampalini nie wpadł na to by wziąć z telefonu ćpuna numer do rudego smiecia. Zaraz sprzedaż betoniarek by wzrosła.


@extralange: tak, bo każdy taki kozak w necie xD a czemu go nie pobił? A czemu nie #!$%@?ł telefonu i skopiował numerów? A czemu nie zabił?
To pojedź pan i weź. A potem ewentualnie się #!$%@? po komisariatach czy sądach, za napad na upośledzonego