Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, jestem na etapie kupna iPhone'a dla różowego. Wybór jest między 6s, 7 i 8. I takie pytanie do Was, czy 6s na obecne czasy to już straszna padaka czy będzie to w miarę sensownie działało z kilkoma standardowymi apkami (FB, Messenger, IG, itp.). Bardzo duża różnica jest w jakości zdjęć między tymi trzema modelami? Pomóżcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#iphone #apple #kiciochpyta
  • 9
@thomasKRK: Nie no z tych 3 to najlepiej kupić SE2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ostateczności 8, no chyba że chcesz szybko przestać mieć różowego to coś starszego.

Fakt, że 6s dalej chodzi ok (no baterie ma tragiczną) bo mama dalej używa i czasem się pobawię z ciekawości, ale kupując coś nowego nie ma sensu pchać się w 6 letni telefon.
@thomasKRK: problem w używanych iPhone’ach jest jeden ale kluczowy- bateria. Niestety wspomniane modele nie grzeszą duża pojemnością, patrząc na ich wiek (może poza ósemka) w 90% znajdziesz urządzenia które nie wytrzymają całego dnia na jednym ładowaniu. Do tego ogromna liczba będzie mieć już wymieniona baterie na podróbkę, zamiennik i to już jest w ogóle dramat. Nie polecam 6s ani 7 już, powoli moja stara siódemka łapała zamułe przy niektórych rzeczach. Tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@notedeagle: @golagolagola: @Jaroslaw_Keller: @mcnight95: Dzięki za sugestie. Nowy SE niestety nie ta półka cenowa. Z kolei stary SE ma jednak trochę za mały wyświetlacz. Póki co wybór padł na 8. Jestem umówiony na jutro na oglądanie jednej sztuki. Bateria niewymieniona z kondycją 92%. Myślę, że na początek wystarczy, a później niech się martwi sama