Wpis z mikrobloga

#wesolezyciewsekcie
Tworzyłam sobie swoją własną historię w Simsach - zrobiłam nastoletnią wersję siebie i @Theia, naszych rodziców i odwzorowałam mieszkanie, w którym mieszkaliśmy - i pomyślałam "Czym byłaby nasza rodzina bez Świadków Jehowy?" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stworzyłam więc Charlesa Russella (założyciela Badaczy Pisma Świętego, później zmienili nazwę na Świadkowie Jehowy), założyłam mu klub o nazwie "Świadkowie Jehowy" i voila xD Już nie mogę się doczekać aż sam Charles Russell zaciągnie moich rodziców do ŚJ xD

Jeśli chodzi o siedzibę klubu to w Galerii wyszukałam "Kingdom Hall", bo tak ŚJ nazywają budynki, w których się spotykają na zebraniach, i wzięłam jeden z najbardziej popularnych. Twórca parceli pewnie jest ŚJ, bo budynek jest mega podobny do typowych Sal Królestwa, w których byłam - one wszystkie były zazwyczaj budowane w bardzo podobnym stylu :P Ciekawe, czy podczas spotkań klubu będę miała flashbacki z dzieciństwa xd

------

Na tagu #wesolezyciewsekcie piszę wspomnienia z czasów, kiedy byłam wierzącym Świadkiem Jehowy i inne teksty w temacie. Prócz samego tagu możecie mnie też obserwować na FB.

#swiadkowiejehowy #simsy #thesims #jehowi #heheszki
13czarnychkotow - #wesolezyciewsekcie 
Tworzyłam sobie swoją własną historię w Simsa...

źródło: comment_16118312623p4KaWnOktpLnk79ZdAaft.jpg

Pobierz
  • 28
Jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda przykładowa Sala Królestwa w środku i ma simsy, to ja zaciągnęłam "Kingdom Hall" od użytkownika EpicRedShirt. Niestety w Simsach nie ma czegoś takiego, jak miejsce kultu, więc musiałam ustawić jako biblioteka, ale ŚJ mają tam faktycznie masę swoich książek, więc nawet pasuje xd
13czarnychkotow - Jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda przykładowa Sala Królestwa w...

źródło: comment_1611834984F7ThvZ3T1C1fdxRRjMV7yb.jpg

Pobierz