Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: Cała historia wygląda tak:
Konsola przyszła we wtorek wieczorem, wiadomo lepiej nie odpalać zimnego sprzętu, poczekała do środy, wczoraj wszystko fajnie, odpalona, skonfigurowana, jakieś gierki pobrane i wieczór spędziłem na graniu, konsolę wyłączyłem (nie uśpiłem). Dziś akurat mam wolne w pracy, wstałem rano, myślę sobie, że zagram sobie w coś, dopóki kobieta nie wróciła z pracy, a tu taki zonk, konsola się nie włącza za pomocą kontrolera, próbuje włączyć z
  • Odpowiedz
Zresetuj jak router wyciagnij i wloz wtyczke do pradu. Ogolnie czesto konsola sie zwiesza. U mnie np sama potrafi ze stanu uspienia sie wylaczyc , po czym po wlaczeniu mam odbudowe bazy danych itd. Moze to przez 4tb dysk zewnetrzny z grami z ps4
  • Odpowiedz
@Pioter_2020: Dzięki za próby pomocy, ale jasne że próbowałem :D Straciłem już nadzieje że się obejdzie bez reklamacji/zwrotu, hard reset był robiony, ba musiał być zrobiony, żeby znowu przycisk "on/off" zaczął reagować, w sumie jak kliknę przycisk "on/off" to jedynie co później mogę robić to spamować przycisk stacji dysków bo tylko on reaguje i daje 3 razy beepa, power lights się nie świecą oczywiście, więc no, ten teges
  • Odpowiedz
Dla potomnych z podobnym problemem - nie obyło się bez gwarancji, skorzystałem z supportu PS, chciałem dodzwonić się najpierw do sklepu w którym kupiłem konsole, jednak bez rezultatu, odpowiedzi na ticket również nie otrzymałem od samego rana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Playstation profesjonalnie 10 minut czekania na linii, 10 minut rozmowy z supportem, człowiek na linii już wcześniej miał takie zgłoszenia, więc nie życzę nikomu aby taka wadliwa
  • Odpowiedz