Wpis z mikrobloga

Rzygam już tą wojną polsko-polską. Z jednej strony konserwy, pisowcy, narodowcy i inne dzbany od wielgiej bolzgi kadolidzgiej, które by chciały każdemu zaglądać do łóżka, w spodnie i mówić kto z kim i komu może opędzlować petardę i czy może to robić w gumie czy nie, bo się jezusek obrazi (ergo nie chcą, żeby ktoś mógł żyć tak jak mu się podoba i grzeszyć wedle uznania lub też nie)

Z drugiej wyzwolone, niezależne Julki, hipsterzy z ajfonami, które im się należą (forza komunizm), elity, banksterzy, wyksztalciuchy, ateusze, heretycy wiary, lgbt domagające się adopcji dzieci, feministki domagające się parytetów i preferencji w życiu publicznym oraz krzyczące o dyskryminacji, ekoterroryści krzyczący że diesle emitują za dużo syfu i tym, że tajwańskie bobry są przez to zagrożone i reszta towarzystwa, że o polskich ruchach blm nie wspomnę.

Oczywiście nad tym wszystkim czuwa mateczka rassija, która skrupulatnie produkuje fake newsy by jeszcze bardziej podzielić polski naród, PiS swoimi trollami dokłada cegiełkę by tylko wygrać wybory i zdobyć jako takie poparcie w internecie, gdzie dostaje w piz*e a sztandarowy produkt pt #albicla okazał się narodowym chanem, że o demolce polskiej gospodarki różnymi programami "socjalnymi" pt 14 emerytura nie wspomnę

Widzę co wyprawia TVP i media powiązane z PiS, w tym Sakiewicz i spółka, ale widzę też co wyprawia Wyborcza, Urban albo Wprost i za każdym razem mam dość obu frontów, dzizas ku*wa ja pier*ole

TFU

Jedyne co to jestem skłonny wspierać #protest, bo dopóki PiS się w tym kraju nie dorwał do władzy, był względny spokój. Kolorowo nie było, ale skala szamba, podziałów itd. była jednak mniejsza.

#bekazlewactwa #bekazpisu #gorzkiezale #zalesie
papaj2137 - Rzygam już tą wojną polsko-polską. Z jednej strony konserwy, pisowcy, nar...

źródło: comment_1611802317r0FCyhMpn6STjmaVdK2QH0.jpg

Pobierz
  • 66
@papaj_21_37: @stulejan_perspective: A spróbuj mieć znajomych z obu stron w swojej okolicy. Nawet inteligentni ludzie obecnie się mega radykalizują.

Spróbuj powiedzieć: PiS jest zły, ale coś tam im wyszło. W drugą stronę - jestem za aborcją, ale nie w 9 miesiącu ciąży.

Coraz bardziej się zastanawiam czemu ludzie, którzy są pośrodku tak bardzo dają się obu tym skrajnym grupom.