Wpis z mikrobloga

@UberSoldat: Ja się założyłem kiedyś z kolegami, że zdobędę numer na ulicy i udało mi się za pierwszym podejściem. Także myślę, że jakby łysol miał tyle wzrostu co ten drugi to mogłoby być inne reakcje
  • Odpowiedz
@UberSoldat: Aż piecze mnie z zażenowania. Tak się kończą te kursy redpillowskie różnych couchy gdzie ci wmówią jakieś pierdoły o "the game", a potem nieśmiały typ robi z siebie creepa i debila podchodząc na ulicy nagle do jakichś losowych lasek i waląc jakieś "teksty" co go couch nauczył. ()
  • Odpowiedz
@UberSoldat: Strasznie mi przykro jak na to popatrzyłem... Łysy + niski = visit Gandy immediately. Jak ktoś napisał, aż wieje desperacją od niego. Zaczepianie obcych osób na ulicy to cringe level over 9000. Nawet dla chada 8+/10, szczególnie u nas w Januszogrodzie. Ten mężczyzna może jedynie wylizać c--e Mike-a Uwodzenie.
  • Odpowiedz
ZAGRAMNICY. Bułgarzy, Włosi, Turasy, Szkoci, pełen zestaw ( ͡° ͜ʖ ͡°) P0lka pójdzie nawet z zakolakiem, jeśli tylko nie jest P0lakiem


@hell_awaits: tru, nawet pajeety 170 i waga półśmieszna coś dla siebie w naszym kraju znajdą co nieraz widziałem
  • Odpowiedz