Wpis z mikrobloga

@knur3000: zwykła statystyka bo na kilkadziesiąt albo kilkaset podejśc może któraś da ci ułamek nadziei na coś więcej. wtedy taki kursant jest zadowolony bo widzi że jego pieniądze nie poszły na marne
  • Odpowiedz
@UberSoldat: To jest smutne ze facet jest az tak samotny ze musi zaczepiac ludzi których nie zna .Z mojego logicznego punktu widzenia kobiety poznaje sie przez znajomych ,prace lub internet PUA sądzi ze kobiety poznaje sie podrywając jedną po drugiej tak jaby była to jakaś misja
  • Odpowiedz
@UberSoldat: typ zrobiłby przeszczep włosów i z mordy nawet by jakoś wyglądał. Jak pisałem nieraz - znam dwóch niskich co trochę w życiu stuknęli, ale obaj maja dobre mordy. Tylko ofc maja zawężone pole kobiet.
  • Odpowiedz
@UberSoldat: Nope, typ ma dobrą szczenę, pełny zarost (to wcale nie jest takie oczywiste), przyzwoity eye area. Z włosami by wyglądał dużo lepiej. Inna sprawa, że to pewnie też kwestia zachodnich standardów - tam taki ryj jest przeciętny. Ale na p0lki by starczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UberSoldat: nie wiesz co widziałem na studiach - goście, którzy gdyby urodzili się w Polsce i siedzieliby na tagu #przegryw stukali typiary z przedziału 4-7/10, bo byli z ZAGRAMNICY. Bułgarzy, Włosi, Turasy, Szkoci, pełen zestaw ( ͡° ͜ʖ ͡°) P0lka pójdzie nawet z zakolakiem, jeśli tylko nie jest P0lakiem
  • Odpowiedz