Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie i żenuje pisanie, ze JAK ŚMIESZ SMIAC SIE I KRYTYKOWAC MARSZ, TO NIE JULKI I KUKOLDY TYLKO POWAZNE SPRAWY OBRZYDLIWY PISOWCU 50 GROSZY ZA WPIS

Ze wszystkiego mozna sie smiac, pisowcow, smierci, kalectwa, platfusow, januszy, polaczkow i wszystkiego innego, ale nie, z juleczek i kukoldów nie mozna xD

#aborcja #koronawirus #bekaztwitterowychjulek #cuckold #protest #p0lka #strajkkobiet #bekazlewactwa
MarcinDerk - Śmieszy mnie i żenuje pisanie, ze JAK ŚMIESZ SMIAC SIE I KRYTYKOWAC MARS...

źródło: comment_1611770348GUoRx76X8YHUAf9imJ4gM4.jpg

Pobierz
  • 27
Obecnie strajkujące osoby mają głównie w oczach scenariusz jakiejś nastolatki/młodej kobiety, która po prostu się poniosła i nie zastosowała antykoncepcji lub jej partner tego nie zrobił, a nie powód, czemu ten protest w ogóle powstał, zakaz aborcji dla dzieci ciężko chorych. Jedyne co na tych transparentach widać to: "#!$%@?ć!" "Moje ciało, mój wybór!".


@Lolistatrolista: skad taki wniosek? Siedzisz tym ludziom w glowach, czy doszedles do tego na chlopski rozum, bo tak
@Lolistatrolista: Oczywiście, istnieje szansa, że dzieciak się tam odnajdzie, tylko statystycznie raczej więcej dzieci negatywnie wspomina pobyty w takich ośrodkach. Przez ten odsetek dzieci nieszczęśliwych, zakończenie jego żywota w bardzo (powtarzam, bardzo) wczesnym momencie jego życia, kiedy nie jest jeszcze świadomy w moim mniemaniu jest lepszym rozwiązaniem, jakkolwiek by to barbarzyńsko nie zabrzmiało.
Co jest zlego w transparentach "#!$%@?" i "moje cialo, moj wybor"?


@mecenas-z-piaseczna: To że nic merytorycznego z nich nie wynika. Jeśli chcą by ktoś ich wysłuchał, to niej po prostu na tych transparentach zamiast "żyję w polsce dla beki" "****" mogliby napisać coś w stylu właśnie chorych dzieci i śmierci matek po porodach + statystyka. To jak to sobie ułożą pozostawiam im.

skad taki wniosek? Siedzisz tym ludziom w glowach,
Ludzie protestują, bo mają życie, a pewni nieudacznicy chcą im odebrać wolność.


@PiccoloColo: i mam uwierzyć, że jak odbierają wolność tysiącom obywateli w różnych dziedzinach (bezprawne zakazy, zamykanie przedsiębiorst, łamanie praw przez policje, sanepidy, kradzież pieniędzy, PPK i inne wałki) to trzeba przemyśleć, ale czara goryczy przelewa się jak trzeba walczyć o wolność, która dotyczy usunięcia około tysiąca płodów rocznie?