Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie że w 2023 konfederacja dalej ma się dobrze i dalej mami ludzi nieralnymi obietnicami
Że pis wygrał bo platforma i tusk i wasz idol sikorski to skończone gamonie udające inteligentów i klub dżentelmenów
Że tvpis szczuje i niszczy demokrację jeszcze bardziej bo przybył jakiś no name hołownia i udaje miłośnika demokracji
Bo lewica nie ogarnia rzeczywistości politycznej w której żyje

i przez powyższe nie ma szans nikt kto chce naprawdę dobrze, że przez to wasze dzieci będą żyły w nerwach i zgnębione.

Chciałbym móc ryknąć raz i by wszyscy oni uciekli przede mną. By można było tu zrobić normalny rząd, normalne państwo do życia by oszczędzić dzieciakom tego syfu który nas rozpier...lił psychicznie i nerwowo.

#neuropa
#konfederacja
#4konserwy
#projektpartia
#lewica
#gospodarka
#ekonomia
#bekazpisu
#bekazprawakow
#bekazkatoli
#bekazpodludzi
  • 7
  • Odpowiedz
@Sorry_Yanku: Sam nie wiem kto jest trollem na łykopie, ale ja jestem na serio rozsierdzony (,) no jest chojowo

śledziłem hołownię i przestałem bo to jest pseudo demokratyczny szuryzm bez pomysłu na cokolwiek, jedyne co typ robi to mówi że kocha konstytucję
  • Odpowiedz
ja nie wiem, czy to jest jakiś mega bait? palikot, kukiz, hołownia, wszyscy są tym samym, zero planu na cokolwiek, ich atrybutami decydującymi o wyborze są dosłownie argumenty bycia trzecią siłą albo anty systemem
  • Odpowiedz