Wpis z mikrobloga

@ancym1: Program do układania puzzli na podstawie zdjęcia obrazka z pudełka
Program do detekcji linii na filmiku video z samochodu
Rozpoznawanie znaków drogowych
Optymalizator ścieżki z pkt A do B między przeszkodami na podstawie grafu widoczności przeszkód
Appka do kolorowania grafu
@ancym1: U mnie na studiach inżynierskich chyba co piąta praca była o zdrowym stylu życia i albo pomagała budować dietę na podstawie potrzeb kalorycznych, albo plan treningowy wedle aktualnej i planowanej wagi/sylwetki więc tutaj znajdziesz dużo materiałów, aby taką pracę napisać.

Podaj, czym się interesujesz, to łatwo znajdziemy temat na pracę :)
@asterix61: chciałem powiązać temat z głównym zainteresowaniem, czyli z piłką nożną bądź też z bukmacherką. Myślałem np. o stworzeniu systemu dla scouta piłkarskiego, generowanie raportów, baza zawodników, filtrowanie po cechach. Fajnym tematem wydaje się też podany przez @HefiDL program do detekcji pasa ruchu na kamerce samochodowej.

Nie chciałbym przesadzić z poziomem trudności, jednakże warto wykorzystać pisanie pracy do nauki Pythona :)
@ancym1: Bardzo fajny pomysł, myślę, że dałoby się znalźć jakieś api do odpytywania o zawodników, przez co symulowanie danych miałbyś za sobą/lub kursy na dany mecz czy coś (bukamcherka może mieć problem z ala botami).
A jak nie Twoje pomysły to jeszcze coś udało mi się wymyślić w temacie:
- Program coś ala fifowe optymalne składanie drużyny z kart zawodników. Składa 11 ze statystyk zadanych na wejściu np. pensje, statystyki, czas