Wpis z mikrobloga

Trochę już w tym siedzę i chciałbym zauważyć, że ostatnie filmy z knurem to już całkowita karuzela szaleństwa i ślepej zawiści. Bardzo mu się pogorszyło.
#kononowicz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kantarek: Knur ma takie fazy. Musiał ruszyć dupę i odśnieżyć chodnik dwa razy, i wpadł przez to w męczeński amok. Oberwał swoją ulubioną bronią, donosem. Pech tylko chciał, że donos był godny, szczery i rzetelny, a nie tak jak te jego, wzięte z kosmosu.
  • Odpowiedz
@Rododendronborodo: ja tam jestem przeciwko odsniezaniu chodnikow, miasto traktuje je jak swoja własnośc, a jak snieg spadnie to juz chodnik jest twoj, niech straz miejska odsnieza wszystko, nieroby

  • Odpowiedz
@mendrzej: Gnioty nie mają wnosić niczego merytorycznego, mają być poyebaną podróżą w głąb knurzego umysłu. A niby czego można się dowiedzieć z filmów strusia? Że działalność ma i tyle na ten temat mogę powiedzieć? Żre jak świnia i duka.
  • Odpowiedz
@Tolek69: Też uważam że to kretyństwo, ale, jakby to powiedział zainteresowany: "JEST USTAWA!" więc trzeba przypilnować żeby taka persona jak szef BIO świecił przykładem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz