Wpis z mikrobloga

Wybaczcie za dość długą przerwę na tagu - miałem naprawdę sporo na głowie. Zapraszam na czwarty wpis na tagu #rzadkiegry - swoją drogą możecie go zaobserwować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. Steelbook Far Harbor z Fallout 4

Tym razem pokazuje bardzo limitowany steelbook do Fallout 4, który był dostępny przez ograniczony czas tylko w Australii, Niemczech i Nowej Zelandii. Wewnątrz nie ma oczywiście żadnej płyty, a sam steelbook może się podobać albo nie. Niemniej jednak jest niezwykle rzadki, a już tym bardziej nowy w folii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ile jest wart ten przedmiot?

Na eBayu ceny używanych egzemplarzy zaczynają się od 200 zł a kończą na 800 zł. Za moją kopię rok temu oferowano mi ~ 700 zł, ale odmówiłem sprzedaży. Aktualnie nigdzie nie można dostać tego steelbooka w folii, więc myślę, że odpowiednia osoba mogłaby zapłacić nawet 800 zł.

Ile za niego zapłaciłem i jak go zdobyłem?

Wrzuciłem post na pewnej zagranicznej grupie dla kolekcjonerów i napisał do mnie Polak, który zapytał, czy nie chcę kupić tego steelbooka. Ponegocjowaliśmy i nabyłem go za 100 zł z wysyłką przez Allegro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

------- MAŁE OGŁOSZENIE ---------

Jestem w trakcie finalizowania zakupu prawdziwego białego kruka. Jeśli go kupię, to wyślę go do USA do firmy profesjonalnie zajmującej się ocenianiem stanu kolekcjonerskich gier i wystawianiem certyfikatów autentyczności. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to za ok. 3 miesiące oprawiona w mini gablotkę gra z certyfikatem powinna być już u mnie. Stay tuned - jak dotrze to na pewno się pochwalę. Mam też nadzieję, że ze wszystkim zmieszczę się w kwocie 3000 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) To będzie definitywnie największy zakup w mojej karierze.

#gry #grypc #ps4 #ps5 #xboxone #xone #xboxseriesx #xboxseriess #xbox #pcmasterrace #xbox360 #ps3 #playstation #fallout #fallout4
kacper3355 - Wybaczcie za dość długą przerwę na tagu - miałem naprawdę sporo na głowi...

źródło: comment_1611748795lWFJA3L3j1AXrw50ibNm3N.jpg

Pobierz
  • 52
Jeśli go kupię, to wyślę go do USA do firmy profesjonalnie zajmującej się ocenianiem stanu kolekcjonerskich gier i wystawianiem certyfikatów autentyczności.


@kacper3355: to jest taka firma? nie boisz się wysyłać takiego rarytasu? Wyślą podróbkę w zamian albo nic... Jaki koszt całkowity takiego czegoś?
@Wajdzio: nic już więcej nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rysownik: VGA i Wata Games to dwie najpopularniejsze firmy zajmujące się certyfikowaniem klasyków. Ja wyślę najprawdopodobniej do VGA. Są zaufani :) Sama certyfikacja i wystawienie oceny to koło 500 zł, a do tego zapewne dojdzie jeszcze drugie tyle za wysyłkę. Mniej więcej 1000 zł w sumie.
@kacper3355: da się to odfoliować i zafoliować ponownie tak żeby nikt się nie zorientował? Nie boisz się że ktoś tak zrobił i kupisz niekompletne pudełko? W empiku kiedyś pracownicy mogli pożyczać gry (teraz chyba już nie bo trzeba je przypisać do konta) i po ponownym zaplanowaniu były nie do odróżnienia.