4:0 w pierwszym meczu. Pełna dominacja od pierwszej do ostatniej minuty. A w rewanżu? 0:7
Bramkę na 0:4 straciłem w 96 minucie (sędzia doliczył cztery minuty), a potem jeszcze trzy gole stracone w dogrywce.

Z jednej strony należało mi się za to, że gram Legią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z drugiej strony tej gry po prostu nie da się traktować poważnie, bo podobne sytuacje zdarzają się nagminnie. Zaczyna się mecz i już wiesz, że musisz odpaść. Choćbyś się zesrał i zaczął mieszać w taktyce i składzie, to wyrok został już wydany. Żenujące. Przynajmniej będę miał więcej czasu teraz, bo odechciało mi się odpalać tej gry na kolejne kilka miesięcy.

#footballmanager
Mayki444 - 4:0 w pierwszym meczu. Pełna dominacja od pierwszej do ostatniej minuty. A...

• 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mayki444: nie mogę zliczyć ile razy miałem sytuację, że dominuję w lidze, pewny mistrz kilka kolejek przed końcem, pełna kontrola, a w pucharze krajowym odpadam w pierwszych rundach, po meczu z zespołem, który gra kilka klas rozgrywkowych niżej xD
@Mayki444 @LaPuertaDelVino @Miki1304 Ja mam teorię, że FM narzuca pewne scenariusze oczywiście da się z nich wyrwać ale trzeba mieć duże zdolności menegerskie. Np jak pierwszy sezon idziecie po mistrza to gra zrobi wszystko żeby mecz o mistrza wypadł na ostatnia rundę. Będziecie przegrywać ze spadkowiczami itd. gra narzuca pewny scenariusz wobec Ciebie, pewne przeznaczenie, żeby uczynić grę ciekawsza, żebyś nie wygrał ligi na 10 kolejek przed.