Wpis z mikrobloga

Nie obraźcie się, ale co jak co, warto wytrzymać te parę/paręnaście lat lewactwa by móc przynajmniej oczyścić kraj z typów takich jak godek, macierewicz, kaczyński, budka, schetyna, tusk, zandberg, spurek itd.

Dla elektoratu konfederacji mam po prostu coś fair;
Jeśli zatrudnicie dwójkę pracowników, to możecie sobie i przyznać 10 milionów pensji przez jeden rok
Przecież w sumie to i tak chodzi wam tylko o to by się móc napchać, o ile potraficie.

Reszta niestety zostaje, jeśli chodzi o podatki i koszta. Po przyjęciu euro inflacja nie powinna was boleć, zresztą co parę lat można wam ulgę odnowić.

#neuropa
#konfederacja
#4konserwy
#projektpartia
#lewica
#gospodarka
#ekonomia
#bekazpisu
#bekazprawakow
#bekazkatoli
#bekazpodludzi
  • 8
  • Odpowiedz
Jeśli zatrudnicie dwójkę pracowników, to możecie sobie i przyznać 10 milionów pensji przez jeden rok


@ProjektPartia: xDDDDD
To ja zatrudnię ojca i siostrę a siostra mnie i ojca. Weź przestań, na niczym się nie znasz
  • Odpowiedz
Nie obraźcie się, ale co jak co, warto wytrzymać te parę/paręnaście lat lewactwa by móc przynajmniej oczyścić kraj z typów takich jak godek, macierewicz, kaczyński, budka, schetyna, tusk, zandberg, spurek itd.


@ProjektPartia: i teraz sam nie wiem, czy @jacieniemog28, @czikapu czy @rorf46 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz