Wpis z mikrobloga

Poszukuję animacji, bajki, filmu animowanego.. już nie pamiętam czym to było, jaki metraż. Oglądałem ją przypadkiem dawno temu w tv (chyba na TV4), gdzieś na początku lat 2000. Pamiętam, że bajka ta była dość psychodeliczna, ponurych barw, tematyka też ciężka. Sam byłem dzieciakiem i w pamięci teraz umiesciłbym to jako bajkę dla dorosłych. Miała jakaś ciężka tematykę. Nie wiem czy była polską czy zagraniczna. Kojarzy mi się, że była tam postać mężczyzny ubranego na szaro że szpiczastym nosem. Męczy mnie to już cały dzień. Przewertowalem google grafika, Filmweb, ale nic ;/

Wrzucajcie tytuły #bajki #kreskowki a może się znajdzie :D

dla zasięgu dodatkowo tagi #filmy #film #animacja
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Michalski06 zwykły, rysunkowy. Niestety żaden z proponowanych @Pavjush @r__k niestety, to nie to :( Tam akcja, nie wiem, czy przez cały czas, czy w kilku scenach toczyła się chyba na pustkowiu. Psychodeliczny, surrealistyczny.. takie epitety mi do głowy przychodzą jak sobie o tej bajce pomyślę. Ciężki klimat miała. Depresyjny
  • Odpowiedz
@Drzewo3: niestety, to była rysunkowa bajka. Wiem właśnie, wręcz to pewnie nie do znalezienia. No nic, trudno, w końcu o tym zapomnę. Ale jeśli znajdę to tu napiszę :D
  • Odpowiedz