Wpis z mikrobloga

@Zuldzin: przeraża mnie to, że są ludzie, którzy patrzą na tego manleta i mu ufają. To co wyprawia się tam w komentarzach to jakiś kosmos. Jak można być takim szurem? Na prawdę dużo jestem w stanie zrozumieć, można być głupim ale wyznawcy wszurii24 i roli to jakiś całkowicie inny poziom. A o tym jak bardzo oblężona jest ich twierdza to nawet szkoda wspominać... Bitwa pod Termopilami wymięka w przedbiegach. Wszędzie żydzi,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zuldzin: podwójna pensja to największy scam xD. Oni to ogłosili w TV że tak będzie ale tego nie wprowadzili xDDD

Mam pielęgniarkę w rodzinie i tylko słyszę co chwilę od jednego czy drugiego wujka, ale ta ciotka Renata to zarobi, już pół roku bierze podwójna pensje xD i nie wytłumaczysz że to nie prawda. Jak nie prawda jak w TV mówili.
@IcyHot tak sie składa akurat, ze od listopada pracownicy ZRMów, SORów, izb przyjęć i laboratoriów faktycznie dostają dodatek 100% pensji do końca pandemii

@Zuldzin wszystko się zmienia do czasu aż sami nie potrzebują pomocy, wtedy jest proszenie, błaganie i nagle ochrona zdrowia jest cudowna