Wpis z mikrobloga

  • 1
Ktoś wie jakie siłki w #krakow działają normalnie? Albo planują się otworzyć 01.02? Ewentualnie jaki jest proces zapisu do jakiejś drużyny w przeciąganie liny czy coś w tym stylu. Po tylu miesiącach przerwy to ja tych spadków już nie odrobię ( ͡° ʖ̯ ͡°) #mikrokoksy
  • 23
  • Odpowiedz
@Skayer: Od dziś niby Platinium ma miec otwarte 4 kluby. Ja właśnie wypełniam papiery do PZPL, wszystko jest opisane u nich na stronie.

Wysyłasz papiery i potwierdzenie przelewu, oni po zaakceptowaniu wysyłają Tobie skan decyzji z dopisanym numerem licencji na podstawie którego możesz wejść na siłownię.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ProjektGdansk jeszcze tak zapytam, bo rozumiem, że jesteś klientem platinium od dłuższego czasu. Też dostałeś maila o rozwiązaniu karnetu jakoś na początku roku z powodu braku wpłaty? Mimo braku wcześniejszej informacji o zbliżającym się terminie oraz faktu, że silownie były juz wtedy zamkniete.
  • Odpowiedz
@Skayer: Korzystam z multisporta, ale z tego co wiem to karnety były automatycznie zawieszane z momentem zamknięcia klubów. Jeżeli u Ciebie było inaczej to wypada to zweryfikować z obsługą bo wygląda to na jakiś błąd.

Mamy dla Was kilka ważnych informacji. Od 28.12.2020 karnety do klubów Fitness Platinium pozostają zawieszone do czasu ponownego otwarcia wszystkich klubów i będą przedłużone o tyle dni, ile pozostało Wam do wykorzystania.
Wszystkich Klubowiczów (osoby, których
  • Odpowiedz
@KOLEGAMAMY: pisałam im maila co do Multisporta, odpisali, tak:

Darmowe konto dla użytkowników pakietów partnerskich takich jak np. Multisport może założyć jedynie recepcja obiektu sportowego. Należy udać się osobiście do dowolnej placówki z dokumentem tożsamości.
  • Odpowiedz
@KOLEGAMAMY: no właśnie jak się chcesz zalogować do tego portalu, w celu zapisania się zajęcia to nie ma możliwości założenia konta bez jednoczesnego kupna karnetu. Z tego co czytałem w komentarzach to w przypadku używania karty multisport konto zostanie założone w recepcji, a potem można już wbijac tylko z kartą PZPL i wcześniejszym zapisem na trening.
  • Odpowiedz
@patrick_baitman: Jeszcze trzeba się zarejestrować na tej nowej stronie co nie? Szybciej to ogarną na miejscu czy lepiej w domu zrobić i tylko przyjść po papiery? Wejść można od razu bo nie chce brać torby a potem dowiedzieć się, że mam przyjść później? xD
  • Odpowiedz
@Nikic21: @Kejag: lepiej zarejestrować się online jak nie macie multisporta, potem tylko przychodzicie do recepcji podpisujecie kwit gdzie oznajmiacie, że jesteście w kadrze narodowej, albo pobieracie stypendium sportowe - w przypadku stypendium dostajecie papier, który potwierdza waszą wersję wydarzeń. Po tych formalnościach wchodzicie od razu na trening. ESSA
  • Odpowiedz