Wpis z mikrobloga

Lewackie media nawet nie puściły ostatniej przemowy prezydenta Trumpa. Typowa bolszewicka cenzura. Wstawiam tutaj:

Drodzy Amerykanie. Moja prezydentura dobiega już powoli końca, i w związku z tym chciałbym powiedzieć wam kilka słów, które mam nadzieję zainspirują was, i dadzą wam wiarę w przyszłość. Spójrzcie na moją córkę, Ivankę. Spójrzcie na jej biust, na jej kontenery na mleko. Boże, ale ma dëutze, co za dwa wielkie, kształtne cycuchy. Nie mogę się doczekać gdy będzie schodzić z tych schodów, gdy jej wspaniałe, skowyrne, skaczące bambaryły sprawią, że zarówno ja, jak i wszyscy Amerykanie szczerze się uśmiechną. Mogę sobie tylko wyobrazić jak strzelały mlekiem po tym, jak urodziła swoich wspaniałych potomków. Gdybym nie był jej ojcem, z chęcią zostałbym ojcem jej dzieci. Nieraz ludzie pytają mnie - czy wielkość jej melonów wpłynęła na twoje życie? Nie wpłynęła - jedyna różnica jest taka, że Donalda Juniora przestałem kąpać gdy miał 5 lat, a Ivankę gdy miała 28. Boże, pobłogosław ten kraj i wszystkich Amerykanów

#harlekinydlaprawakow -> humor polityczny z klasą i na poziomie

#heheszki #pasta #trump