Wpis z mikrobloga

@comamtuwpisac: zależy jeszcze w jakim jest wieku. Sam mam koleżanki co w liceum/na studiach za kołnierz nie wylewały ale z czasem to przeszło, ogarnęły się, wyszalały (i nie tylko w pejoratywnym tego słowa znaczeniu, po porostu imprezowały niekoniecznie dając dupy na prawo i lewo) także nie skreślałbym tego jeszcze aż tak.

  • Odpowiedz
@Niemamrigczu: nie jesteśmy razem, na razie się tylko spotykamy, widać ze ma z tym większy problem. zanim cos poważnego z tego będzie będę musiała długa i trudna rozmowę przeprowadzić. Szkoda mi go, bo jak nie idzie w tango to jest spoko chłopakiem
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: 3 miesiące temu rozstałem się z dziewczyną, bylismy ponad rok razem, uwazam ze miała duży problem z alkoholem, który wynikał ze złego otoczenia, depresji, wstydliwości. Nie chodziło tylko o ilości wypijanego alkoholu, a stosunek do niego i zachowanie. Ona tego problemu nie widziała, wiele było przez to kłótni. Sam nigdy nie stroniłem od alkoholu, wręcz należę do tych co więcej piją niż mniej, a mi to przeszkadzało. Młoda, ładna,
  • Odpowiedz