Wpis z mikrobloga

#warhammer40k #modelarstwo

Oficjalnie skończyłem malować swój pierwszy model od A do Z. Miałem niezłego stracha przy mocowaniu decali, bo ze znaczkiem ultramarinesów mocowałem się prawie godzinę, a na koniec zostały "poszarzenia" od decal fixa - ale jednak klar całkowicie się pozbył syfów.

Chciałem podziękować @Ordynat_Michorowski @MarcinZzaKlawiatury @Aztec26626 @wespazjan, @Podstarzaly_Mandalorianin @thelightful i przede wszystkim @mroz3 za motywację i zachęcanie mnie do próbowania edge highlightingu. Jestem bardziej niż zadowolony z tego modelu, tym bardziej, że jest to tak naprawdę pierwszy pomalowany przeze mnie model. Naprawdę Wam dziękuję.
MalowanyPtak - #warhammer40k #modelarstwo 

Oficjalnie skończyłem malować swój pier...

źródło: comment_1611594167R8AlSH1pQ0o9nfWT2g4mQr.jpg

Pobierz
  • 10
@ugluck: Vallejo matowy. Niestety, na naramienniki trzeba dać wpierw błyszczący, potem dopiero znowu matowy, przez co się trochę bardziej świeci (przez decal softner-a). Światło trochę mu dodaje połysku, ale to przez świetlówkę zamontowaną dosłownie 5cm nad modelem.
@ugluck: Są dodane takie malutkie, z rozjaśnionego czerwonego. Nie mam innej białej farby niż Corax White, a przygody z nią opisywałem tutaj - nie chcę jej używać, jeżeli absolutnie nie muszę. Strasznie syfi i zostawia po sobie pigment.