Wpis z mikrobloga

@Krabowski:
ZBIERZMY GRUPĘ PARU OSÓB, KTÓRE ZAMÓWIŁY BUNDLE I POJEDŹMY POD MAGAZYN EURO RTV AGD, W ŚRODKU TŁUMU PARU DUŻYCH CHŁOPA , KTÓRZY WEZMĄ NASZE KONSOLE NA BARKI I ZANIOSA DO AUTA KTÓRE BĘDZIE STAŁO POD BRAMĄ MAGAZYNÓW. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO AUT ODPALONYCH Z KIEROWCAMI. POKOJOWO WCHODZIMY IDZIEMY I NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ, ZGARNIAMY KONSOLE. CHŁOPY PAKUJĄ KONSOLE I PRZYGOTOWUJĄ JE DO WYNIESIENIA I WYCHODZIMY. ONI W ŚRODKU OSŁANIANI.
  • Odpowiedz
@Krabowski: mam tylko nadzieję że dostaniemy wcześniej powiadomienie o wysyłce bo z tego co widziałem niektórzy maja status: w realizacji a już dostali nr przewozowe od kuriera ¯\_(ツ)_/¯ trzeba sobie mały urlopik zaplanować :D na spokojny unboxing ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krabowski: Jako, że dziś mam tryb #!$%@?ącego klienta pozwalam sobie ich nękać. Na pytanie na infolinii czemu na listingu była informacja o wysyłce na kolejny dzień nie dostałem do teraz listu przewozowego usłyszałem nieśmiertelne: "Nie otrzymał Pan potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji więc można uznać że to co tam było napisane jest nieważne". Jakbym lata temu pracując w handlu w małym sklepie powiedział tak do klienta to wyleciałbym z roboty szybciej
  • Odpowiedz
Właśnie rozmawiałem z infolinią RTV, oczywiście nie wiedzą kiedy dokładnie wysyłka i będą informować e-mailem, ale zapytałem kolesia czy mogę zamienić gry z Demona na Spiderman, koleś stwierdził że moje zamówienie jest na takim poziomie kompletowania że już nie można dokonać zmiany. Czyżby część mojego zamówienia została skompletowana ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz