Wpis z mikrobloga

Praca w budżetówce mnie przerosła.
Gniazdo starych żmij, wrednych roszczeniowych bab. Wypłata ledwo powyżej średniej krajowej.
Niby państwówka, a mobbing na porządku dziennym tylko każdy się boi o swoje stanowisko więc jest to tajemnica poliszynela.

Dziś pisze wypowiedzenie, jutro zanoszę je na biurko kierownika. Czarę goryczy przelało moje budzenie się w środku nocy przed pracą z bólem brzucha ze stresu. ()

Trzymajcie za mnie kciuki, żebym znalazła coś chociaż odrobine lepszego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pracbaza
  • 91
  • Odpowiedz
@Atek-gagatek: Wiesz co, nie zanoś wypowiedzenia dopóki nie zaklepiesz nowej pracy. Taka dobra rada od życzliwego kolegi.

Potem brzuch będzie bolał ze stresu, że dalej pracy nie ma.

Co do żmij, to wyrób sobie gruboskórny pancerz psychiczny i zlewaj je ciepłym moczem. Atak kontruj ripostą i nie daj sie Mirabelko.
  • Odpowiedz
@MWittmann: @dameK_: trzy lata tu jestem, w piątek kierowniczka pod nos przynosi mi teczkę z jakimiś kartkami mówiąc „mam na ciebie brudy”. (°°
Ciężko w takiej atmosferze pracować, bo co chwile masz wrażenie, że za coś będzie #!$%@? i to personalny.

Po sylwestrze tez dostałam #!$%@?, bo bawilam się z współpracownikiem. Chociaż #!$%@? kierownika obchodzi co ja robię ze swoim
  • Odpowiedz
@Atek-gagatek: Wiesz czemu tak robią? Bo widzą, że reagujesz na ich cyrki emocjonalnie. Wiem, że łatwo się gada, ale taka prawda.

Kiedyś jak byłem 20 latkiem to też przejmowałem się i były cyrki. Odkąd przestałem przejmować się cwaniakami i dupkami, to mam spokój. po prostu to co #!$%@?ą wchodzi jednym uchem i wychodzi drugim. Tobie też polecam ten stan.
  • Odpowiedz
@Atek-gagatek: Gdyby miała na Ciebie naprawdę poważne brudy - zwolniłaby Cię. A tak? Chętnie bym Jej powiedział, że brudne to ma chyba majtki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pracujesz w budżetówce, miej #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@unstyle: Dokładnie, jak zauważą, że nic z tego nie robisz, to albo olewają Cię albo #!$%@?ą się i boli ich to.

A jak dasz im pożywkę w postaci swojej reakcji/emocji, to niestety będą to powtarzać lub co gorsza nasilać. Ludzie często są tak #!$%@?, że nie kontrolują swego bycia dupkiem i niestety słabe osoby wysiadają:
- zwalniają się
- idą się leczyć psychicznie
- popełniają samobójstwo - takich bym do więzienia
  • Odpowiedz
@MWittmann: Wcale nie. Ja olewałam takich idiotów i to ich tylko bardziej nakręcało. Jedynym sposobem, żeby przestali naskakiwać jest stanowcze zachowanie. Wtedy zauważają, że nie mogą sobie tak na wszystko pozwolić. Z tym, że to może i zazwyczaj wywołuje wojnę, więc i tak lepiej sobie dać spokój z taką pracą. Jak ktoś chce jednak przetrwać no to zostaje tylko trollowanie takich osób i zachowywanie się jak osoba niezrównoważona psychicznie. Wtedy się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Atek-gagatek: jak ja pisałam, że z takimi babami #!$%@? pracować, to leciały oskarżenia w moją stronę, ze to pewnie na jestem problemem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Szukaj pracy z budżetówce, ale z facetami, np. stanowisko cywilne na policji, na malym komisariacie. Zwykle jestes samą z sobą, albo z jedną babeczką, więc dopasować się idzie
  • Odpowiedz