Wpis z mikrobloga

@mecenaszpiaseczna: To jest kuriozalne, że ja zamówiłem 18.01 i 20.01 miałem już konsolę w domu.

Zakładam, że zapotrzebowanie na wersję z dyskiem jest po prostu dużo większe i nie mieli nadwyżek po zrealizowaniu wszystkich wcześniejszych zamówień.
@thurd: Trochę tego nie rozumiem bo skoro realizują zamówienia od środy czy czwartku i do tego przez weekend, Pani jak zadzwoniłem powiedziała ze kompletują zamówienia, i trochę tego nie rozumiem bo zamawiałem czystą konsolę z napędem i nie wiem co tam można kompletować
@mecenaszpiaseczna tych zamówień było tysiące. Trochę trwa zabranie z półki,, spakowanie, a są jeszcze inne zamówienia. W czwartek i piątek ogarnęli zamówienia z przedziału 9:00:09:22. Wczoraj do 9:30
@mecenaszpiaseczna podobno tłumacza tym, że nie dostali tyle ile chcieli w jednym transporcie. 21 stycznia dostali 1/4tego co chcieli. Następny transport był 22, a ostatni ma być dziś.

Daj znać jak się zmieni status. Ciekawy jestem. Podejrzewam, że koło 17 będzie realizacją, a nad ranem gotowe do wysyłki.