Wpis z mikrobloga

@Kieres Ostatnio to gdzieś tak za czasów gimby że ładnie wyglądam i jestem mądry (od znaj) W LO żadnych, każdy tu się SERIOOO starał rywalizować a że się czuli gorsi odemnie to nic pozytywnego o swojej osobie nie słyszałem.. Toksyczni ludzie...
Teraz na studiach podobnie, poproś zadanie/odp do zaliczeń na grupce to ci nie pomogą,a jak tak to może jedna na 50 osób.. buractwo.. Jedna mi odpisała żebym sobie sam robił i
  • Odpowiedz
@Kieres: dzisiaj właściwie. Od osoby, z którą nie gadałam już dobrych kilka lat. Napisał, że często ostatnio mu się śnię i że miło popatrzeć na taką ładną buźkę. I ogólnie chwilę nawet pogadaliśmy o starych, szkolnych czasach :)
  • Odpowiedz
@maxoutday: wiesz czego nie powinni robić ludzie, którzy nie znają innych ludzi? Oceniać w ten sposób na podstawie jednego zdania. Nie wiem na kim się wzorujesz, ale przestań. Zapewniam, że istnieją mężczyźni, którzy są naprawdę spoko ludźmi, świetnymi kumplami, mają życzliwe podejście do ludzi i sentyment do wspomnień. I nie, nie mylę się w tym co piszę, nie było tu żadnego podtekstu do seksu, ani żadnego związkowego z kilku powodów, których
  • Odpowiedz
@blond_lok: Ej no sama nie napisalas wpierw, ze to kuzyn zeby lepiej wszystko wygladalo, a teraz na mnie zwalasz ze mialem domysly ( ) Kolorowych snow i oby wiecej takich komplementow ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz