Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Raport z placu boju - #kurzajki

Mam 5 kurzajek na dłoniach. C--j mnie chce z tym gównem strzelić - nie mam pojęcia gdzie się mogłem zarazić, być może na squash gdzie przez dłuższy czas wypożyczałem rakiety. Inna sprawa, że w rozprzestrzenieniu sam sobie pomogłem, bo mam tik nerwowy i jak się stresuje to drapię palce, robiąc małe ranki. Długo myślałem, że to co mam to jakieś zgrubienie po prostu, z uwagi na częste zadziory, ale już wiem co to naprawdę jest za g---o.

Do tej pory próbowałem kombinacji octu jabłkowego ze skórką z cytryny, ale pomagało tak średnio. To znaczy jedną wyciąłem w piernik gdy już zmiękła wraz z korzeniem i fakt faktem pomogło, ale tych przy paznokciu nie jestem w stanie tego tak zniszczyć. Podjąłem się więc innych metod:

1). Olejek rycynowy
2). Wyciąg z jaskółcze ziele (KLIK
3). Wymrażanie (Wartix)
4. Brodacid

Opcja numer 2 dopiero do mnie idzie, zacznę testy w tygodniu. Rycynowy + Brodacid kupię jutro.
Wymrażanie? Na ten moment nie pomaga. Jest to ciężkie w aplikacji, szczególnie blisko paznokcia i raczej się zawiodłem.
Będę stosować każdą z opcji na innym palcu i zobaczymy, co to k-------o wyplewi. Wpis dla potomnych, bo to dość w---------a rzecz i mało estetyczna.

#medycyna #kurzajki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600dbab37298ba000a3b4d81
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Mój drogi te cztery pozycje uja dawają. Ja miałem z 12 kurzajek na obu dłoniach i poszedłem z tym do dermatologa a pani dermatolog mi przepisała verrucutan i w dwa albo trzy tygodnie wywaliłem wszystkie kurzajki za jednym zamachem ( ͡° ͜ʖ ͡°). A verrucutan kosztuje z 40 zł jak się nie mylę. I tydzień temu minął rok jak nie mam nawrotów tego ujstwa.
j.....r - @AnonimoweMirkoWyznania: Mój drogi te cztery pozycje uja dawają. Ja miałem ...

źródło: comment_1611519455tGEcX1ggCxAMCkf1l6n1Hb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Qwerty: Przede wszystkim nie drap tego, nie dotykaj niepotrzebnie, nie dziubaj po tym, nie wyrywaj sam. To się wtedy roznosi jak szalone, przetrzesz oko zabrudzoną dłonią i możesz to przenieść nawet na powieki.
To, że ktoś sobie wyrwał, przypalił i co tam jeszcze to tylko głupota i szczęście, że nie rozniosło się to gdzieś jeszcze.

Olejek rycynowy sobie odpuść tak samo jak wymrażanie tymi śmiesznymi preparatami z apteki.

Najlepiej działa brodacid lub verrucutan na receptę, który został polecony przez kogoś wyżej. Niestety może to po jakimś czasie stosowania boleć, ale trzeba przez to przejść, nie przerywać terapii w trakcie, działać do samego końca. Plus najlepiej udać się do dermatologa, specjalista wszystko
  • Odpowiedz
OP: Ok, więc po kilku dniach mogę powiedzieć, że olejek z glistnika tępi tę zarazę idealnie!
Tylko dla potomnych, nie kupujcie tego ciemnego, do którego podałem link wyżej, a ten - KLIK
Ten ciemny w niczym mi nie pomógł, więc po czytaniu w sieci natrafiłem na osoby, polecające glistnika, ale przeźroczysty płyn. Ten naprawdę działa, piecze jak skur@#$@ przy większych kurzajkach i wymaga kilkukrotnego zastosowania, ale działa jak złoto. Co ciekawe
  • Odpowiedz
ŁadnaKaczka: Zapomniałem kodu, ale tutaj OP.

Uporałem się z tym cholerstwem (kurzajki przypaznokciowe) z pomocą leku o nazwie ALDARA. To jest maść, bardzo droga bo 60zł za trzy małe saszetki - cała kuracja tą maścią wyszła mnie pewnie z 500zł. Sumarycznie, wliczając inne specyfiki zamknąłem się w ok. tysiąca złotych. Nie mniej jednak, chyba jestem już kurzajkafree i Wam też się może udać. Wiem, że to deprymuje ale można to pokonać
  • Odpowiedz