Wpis z mikrobloga


Pytanie zarówno do #rozowepaski jak i #niebieskiepaski. Od razu zaznaczę, że sytuacja dotyczy trwałego związku, a nie losowe j przygody z Tindera ;)

Otóż co myślicie o rimmingu (oralnego pieszczenia odbytu partnerki/partnera). Jak to u was wygląda w związkach, stosujecie/uprawiacie?
Szczególnie jestem ciekawa czy działa to w stronę kobieta facetowi. Czy wasi faceci się zgadzają? I jak do tego doszło za pierwszym razem? Kto zainicjował i jak to wyglądało?

Wiadomo, że należy się do tego odpowiednio przygotować, czystość to podstawa (piszę to, bo wiele osób nie wie, że odbyt może być czysty xD)

Jestem ciekawa jak to wygląda od strony facetów jak i zarówno od strony kobiet

#seks #zwiazki #anal #rimming (2 obserwujących, liczę na wasze komentarze ( ͡º ͜ʖ͡º))
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@jez_skarpeta-mirek_poeta:

Wiadomo, że należy się do tego odpowiednio przygotować, czystość to podstawa


Jak zamierzasz z kimś uprawiac seks to chyba normalne że się myjesz... Chociaż... zaraz przeczytam że nie wszyscy się myją.

Nie mam nic przeciwko. W obie strony.

Od razu zaznaczę, że sytuacja dotyczy trwałego związku, a nie losowe j przygody z Tindera ;)


A co to za różnica?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@jez_skarpeta-mirek_poeta:

przygodę z Tindera to jedna wielka niewiadoma. Kto wie co taka osoba robiła 24h temu.


Okienko serologiczne HIV to nawet 12 tygodni. Osobiście nie znam żadnej dziewczyny ktora w dzieciństwie przyjęła szczepienie na brodawczaka (HPV)... Co ci da pewność co do ostatnich 24H? Albo tygodnia?

Unikam pewnego typu partnerek, jak skosi kilka czerwonych flag, to nie ma szans na żaden seks. Jeśli chce jakiejkolwiek akcji bez odwiedzenia łazienki - no