Wpis z mikrobloga

@ZnienawidziszMnie dla mnie jak najbardziej prank na plus a reszta niech wyjmie kija z dupy XD
No i dobra wchodzi ktoś to pierwsze co idzie przestraszony zobaczyć co się stało człowiekowi a jak się okazuje że to są wypchane spodnie to każdy normalny człowiek zareaguje śmiechem

Raczej gdy ktoś coś takiego zobaczy to nie zasłabnie, dostanie ataku serca, padaczki no nie wiem co jeszcze XD
A tamta paniusia pobiegła to zgłosić i
Pewnie nawet nie wiesz gdzie gumowe nity leżą.


@hced_z_ramu: zaraz powiesz mi o skręcie wora i innych zabawach dla tych, którzy inaczej pojmują relacje męsko-męskie, mimo, że sami wszystko i wszystkich wyzywają od pedalskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miszcz_ortografi:

A mieliśmy coś zrobić? Nie my tam rządziliśmy tylko one. Skoro tatuś tak kazał ¯\_(ツ)_/¯
PS: Zresztą - wszystko działało w obie strony. Nikt święty nie był. Tzn. my im nie grzebaliśmy :) ale robiliśmy inne rzeczy, których nie powinniśmy robić.
@Euphor: Siem z tobą nie zgodzę. Nagana za naganę. Wszystkie ćwiczenia są bardzo dobrze znane dla kierownictwa. Taka sytuacja pozwala zweryfikować stan rzeczywisty. Śmieszkowanie przez sprawdzanie. Gwarantuję Ci że dużo ludzi sprawdziło co się kryje za tym, kto "wywinął kopyta"