Wpis z mikrobloga

Kościoły tylko drenują kieszeń podatników w podatkach, a księża gwałcą dzieci. Taki z nich pozytek.


@diogene: Kiedy do was w końcu dotrze, że kościoły są otwarte, żeby mogły odbywać się pogrzeby.
  • Odpowiedz
@lucer: i są tam tylko pogrzeby i to z zachowaniem reżimu sanitarnego?

A gówno, bo nie. W dodatku księża nie muszą nosić tam masek i brudnymi łapami dają ludziom do paszczy wirusy.
  • Odpowiedz
@WaveCreator: Pomysl troche czemu nie ejstes przeciwny. Bo na siłowni to bez znaczenia czy jest cos #!$%@? w korek czy nie. Jak kladziesz sie na laweczce po xxx spoconychy ludziach i dotykasz te same ciężary, to oczywiscie ze mozesz sie tym zarazić
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Kosciółek powinien być na tym obrazku. Jak starzy ludzie (przypominam - grupa największego ryzyka) chodzą do kościołów, śpiewając rozsiewają zarazki na całe pomieszczenie, przyjmują komunię z gołej ręki księdza i przy okazji każdy na tego księdza chucha i dmucha bo przecież w maseczce się nie da tego zrobić - wtedy nie ma ryzyka i wszystko jest ok. Ale jeśli już ja ze swoją dziewczyną - wysportowani młodzi ludzie którym wirus
  • Odpowiedz
@WaveCreator: Ja mam problem z takimi zamordystami jak Ty co chcą ludziom mówić co i jak mają robić w ich własnym lokalu. Cel uświęca środki?
Jak ktoś nie chce wejść do restauracji "#!$%@? pod korek" to nie wchodzi i idzie dalej - proste?

Co do ograniczenia pojemności to moim zdaniem przestrzeganie tego nie ma związku z samym ograniczeniem tylko z przerzuceniem ludzi na pracę zdalną - już widzę jak ktoś kto
  • Odpowiedz