Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki potrzebuję Waszych opinii. ! powrót do byłej dziewczyny

Rok temu zerwałem z moją różową po 4 letnim związku, stała się dość niestabilna emocjonalnie. Niszczyło to obie strony, pogodziłem się i po dłuższym czasie chciałem spróbować na Tinderze. Niestety to tylko pokazało mi jak bardzo tęsknie za moją różową, choć napsuła mi dużo nerwów. Widziałem po ukrytych ikonkach, że za jakiś czas dostałem od niej polubienie, napisałem do niej. Spotkaliśmy się kilka razy i mam burzę w mózgu. Wracają mi przykre wspomnienia na przemian z motylkami w brzuchu, w które przestałem wierzyć. Chciałbym spróbować ale boje się, że nic się nie zmieniło. Oprócz tych problemów, które moim zdaniem dałoby się rozwiązać na terapii, dziewczyna była chętna do tworzenia głębszej relacji i czułem się kochany. Chciałbym żeby to ona teraz pokazała że można jej zaufać, sam nie chciałbym od razu tak znowu pokazywać swoich uczuć bo boję się że się sparzę, potrzebuję zobaczyć jak ona się zachowa, bez mojego większego zaangażowania na początku.

Czy miał ktoś podobną sytuację? Jak to się rozwinęło? Warto wierzyć w to że partner się zmieni jeśli obojgu skrycie zależy?

#psychologia #zwiazki #tinder #ex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600d5cf07298ba000a3b4c9e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5