Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Możecie mówić, że jestem głupia ale zastanawia mnie dlaczego coraz więcej osób twierdzi, że tylko mężczyźni są samotni...
Zdaję sobie sprawę, że w ostatecznym rozrachunku mężczyzn jest więcej niż kobiet, ale to nie zmienia faktu, że takie zjawisko jak samotna kobieta istnieje.
Kiedyś usłyszałam słowa #carrioner a, który bez żadnego zastanowienia rzucał hasłem "100% kobiet uprawia seks". Mam głęboką nadzieję, że to nie było w pełni na serio... Ale istnieją osoby, które mówią to poważnie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600c90617298ba000a3b4ba3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: nie tylko, ale w znaczącej większości i w większym stopniu. Kobiecie znacznie łatwiej zdobyć wsparcie innych osób w różnych trudnych sytuacjach, a także znaleźć potencjalnego partnera.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania bo to tak jakby porównywać kogoś kto zapomniał vege lunchu do pracy a fastfooda nie ruszy, z somalijskim dzieckiem które jest niedożywione od urodzenia. I jedno i drugie jest głodne, ale to zupełnie inna skala.

Jasne, znaleźć partnera życiowego kobiecie też jest ciężko, ale to jest ten vege lunch. Naprawdę głodny człowiek zje i frytki ze śmietnika.

Co do uprawiania seksu - znalezienie partnera do seksu dla przytłaczającej większości kobiet, może
  • Odpowiedz
HałaśliwaŁania: @hitherto: nie jest tak, że nie masz racji, ale zauważ, że dla kobiet w większości to żadna gloryfikacja, że łatwo im znaleźć kogoś do seksu. Bo to wcale nie oznacza, że są takie piękne czy wartościowe, tylko że faceci są napaleni. A skoro taki facet wszystko wyrucha, to wcale się kobieta nie czuje wyjątkowo.
Z wchodzeniem w związek też nigdy nie wiadomo, czy facetowi naprawdę zależy, czy wiąże się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Tak jak mężczyźni narzekają, że kobiety mają zbyt wygórowane oczekiwania od mężczyzn, pod względem wyglądu czy charakteru, ja również mogę powiedzieć to samo o nich. Czytając wypowiedzi niebieskich wykopków, obserwując kobiety, które są adorowane przez mężczyzn, strach mnie ogarnia przed jakąkolwiek aktywnością na portalach rankowych:)) Strach przed uznaniem mnie za mało atrakcyjną i nie pociągającą zabija we mnie poczucie własnej wartości.
  • Odpowiedz
dla kobiet w większości to żadna gloryfikacja, że łatwo im znaleźć kogoś do seksu. Bo to wcale nie oznacza, że są takie piękne czy wartościowe, tylko że faceci są napaleni. A skoro taki facet wszystko wyrucha, to wcale się kobieta nie czuje wyjątkowo.


@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście. Ale nic to nie zmienia w dyskusji. Asymetrie są w obie strony, żeby już nie brnąć w analogie - mężczyznom jest wygodniej sikać. Jeszcze w codziennym
  • Odpowiedz
@steppenwolf90 Tak, mam parę kompleksów, z którymi próbuję walczyć:)) Czy wmawiam sobie? Być może. Jednak chęć zadowolenia partnera, pod każdym względem:), jest duża. Bo gdy on będzie zadowolony, ja będę czuła się atrakcyjna:)
  • Odpowiedz
@steppenwolf90 Jeśli spotkałabym mężczyznę, dla którego byłabym wystarczająco dobra, byłabym szczęśliwa:)). Tylko teraz przydałoby się przemóc i sprawdzić czy osiągnęłam ten poziom. I tu zaczynają się schody:) I masz rację, skrajności są niedobre, zarówno perfekcjonizm jak i byle jakość niszczą relacje.
  • Odpowiedz