Wpis z mikrobloga

Jaki polecacie kosmetyk do wlosow, dzieki ktoremu bede mogl ulozyc dlugie wlosy na bok, nie bedzie blyszczal, nie bedzie matowal, nakladany na suche włosy, trwaly, zeby mozna byko włosy przeczesac dłonią.

Zapuszczam wlosy do kucyka i okres przejściowy to tragedia.. Nie moge jeszcze związac a zaczesanie na bok spada mi na oczy. Używałem got2b, ale włosy sie zlepiaja i kosmetyk nie trzyma. Szukam czegos innego

#fryzjer #modameska #niebieskiepaski #kosmet #niebieskipasek #wlosy #barber
odishewo - Jaki polecacie kosmetyk do wlosow, dzieki ktoremu bede mogl ulozyc dlugie ...

źródło: comment_1611432870XjIPOJc6frZw2PpAO46IO3.jpg

Pobierz
  • 8
@odishewo: nie bedzie blyszczal i nie bedzie matowial? To jakiego efektu oczekujesz? Może @MenCare_pl Ci coś doradzi. Zależy jak długie masz włosy aktualnie. Ja zaczynałem (poza jakimiś drogeriowymi) od Goldwell Roughman przez Reuzela Fiber i teraz skończyłem na zielonym uppercucie. W połączeniu z tonikiem Reuzela sprawuje się ok.
Bardziej w kierunku matowego wykończenia.
@odishewo po wypróbowaniu wielu żeli, past i innych, używam Hair Manya - Zero gravity
Nie skleja, nie robi efektu kurzu na koniec dnia ale trzyma mocno - jest najlepszy jaki spotkałem do tej pory
@odishewo: po moim włosy będą wyglądały naturalnie - no, przynajmniej moje wyglądają, nie widać nic, a trzymają się dobrze. Nabieram trochę palcem, rozsmarowuję między palcami obu rąk i na włosy - wszystko na sucho.