Wpis z mikrobloga

Jeszcze tak a propos Sousy, to po jego wyborze słyszałem, że gość strasznie nie lubi jak mu się #!$%@? w robotę i -
patrząc po poniższej wypowiedzi Ćwiąkały - coś mi się wydaje, że Potężny Bór może szybciutko odkryć, że selekcjoner w #!$%@? ma te jego "propozycje wyjściowej 11" i rady odnośnie zawodników, których KONIECZNIE trzeba sprawdzić xD

Mam w każdym razie nadzieję, że gdyby do takiej sytuacji doszło, to Sousa szybko naprostuje prostego chłopaka z Dębicy i przed kolejnymi meczami już nie będzie połowy wiadomości sportowych #!$%@? gównoartykułami "kogo w grze by widział Mati Borek?".

#pilkanozna #reprezentacja #kanalsportowy
bezbekpol - Jeszcze tak a propos Sousy, to po jego wyborze słyszałem, że gość straszn...
  • 11
@bezbekpol: Ale co chłopakom zostanie innego niż granie swoich starych numerów, "podpowiadania"?
Boniek w czwartek pokazał dziennikarskie polskie piekiełko i co najpopularniejszych polskich dziennikarzy interesuje - ploteczki kto z kim rozmawiał, kiedy rozmawiał, czy wiedział, czy nie wiedział.
Sousa udzieli im może dwóch wywiadów i na tym się skończy kontakt z polskimi celebrytami dziennikarstwa sportowego.
@bezbekpol: Mateusz Borek, podobnie jak znaczna większość polskich dziennikarzy piłkarskich, poprzestał na laurach już wiele lat temu. Nie ma żadnych ciekawych treści. Newsowych, opiniowych, żadnych. Od lat opowiada te same banały i historie, które jak mu się wydaje, słyszał tylko on. Ćwiąkała, Święcicki, Kapica, Majak, Chabiniak - oni mają ciekawe spostrzeżenia bo są mega na bieżąco. Dlatego tworzą ciekawe treści. Borek do tego jest arogancki więc po prostu aż się prosi
@wy-za-od-kop: Podpowiadanie to jedno i nie widzę nic złego w stwierdzeniach w stylu "być może XXX mógłby wnieść więcej do kadry", natomiast teksty takie jak;

"Nie wyobrażam sobie, by wiosną Karol Świderski nie dostał poważnej, podkreślam: poważnej, szansy w reprezentacji Polski" - napisał na Twitterze komentator Polsatu.

Jeszcze raz proszę trenera Brzęczka o sprawdzenie Rafała Augustyniaka z ligi rosyjskiej. 26 lat. Gra wszystko. 20 meczów - gol plus dwie
@bezbekpol: Ty serio myślisz, że mejweni będą jakkolwiek próbować ingerować w sposób działania trenera zza granicy? Nie ma szans. Swoją drogą nie kojarzę żeby innym selekcjonerom się #!$%@?. Każdy sobie może #!$%@?ć różne rzeczy w internecie, ale to nie jest dawanie porad trenerowi tylko nadal pitolenie w internecie.
@bezbekpol ja bym do tego dodał to co dziś mówił w Stanie Futbolu, o tym że powinni wprowadzić polskich trenerów do sztabu selekcjonera (żeby się uczyli) oraz że selekcjoner powinien z Lewandowskim dużo rozmawiać, i u niego w pokoju generalnie to powinna gościć rada drużyny. Jak rozumiem wszystko po to żeby Mati miał najświeższe informacje z reprezentacji żeby go nikt nie ubiegł w newsach
@MZ23: przeciez borek i rokokoko trenowali jzu te zagrywki z benhakkerem xd
w jakims wywiadzie leo #!$%@? zaczal pzreklinac pod nosem na stekanie borasa i romka o gancarczyka, a ci sie tak o to obrazili ze mieli prywatna kampanie przeciw benhakerowi potem, w duzej mierze przyczynili sie do psucia nastrojow wokol kadry zeby typa w koncu #!$%@? xd
tacy to sa powazni dziennikarze