Wpis z mikrobloga

Panowie potrzebuje trochę pomocy w doborze telewizora pod #ps5. Jestem troszkę amatorem w tym temacie ale z tego co wyczytałem to telewizor musi mieć 100hz, podłączenie 2.1hdmi. Czy jestem w stanie do 3500 złotych kupić dobry telewizor pod ps5? Nie za bardzo chce kupować monitor bo chciałbym wygodnie na kanapie pograć. Mam także pytanko czy do starszego telewizora jestem w stanie normalnie podłączyć konsole? Bo mam w stołowym starszy telewizor, a konsola jest w drodze, a telewizor kupie dopiero po 1 lutym na wypłatę. Stąd pytanko czy jest ktoś w stanie polecić jakiś dobry telewizor ? Myślałem nad LG 55nano863na, ale jest bardzo ciężko dostępny. Z góry dziękuje za pomoc.
#ps5 #telewizory
  • 45
  • Odpowiedz
@elsjusz: z xh90 jest ten problem że sony jeszcze nie załatało błędów i wszystkie funkcję hdmi 2.1 nie są dostępne ale pewnie to się zmieni na przestrzeni miesięcy w każdym razie w tej cenie tylko sony i to lg.
  • Odpowiedz
@Flowerboy: No niestety byłem dzis we wszystkich sklepach w okolicy oglądałem te LG wydaje sie być fajne, ale na sklepach nie mają. Ale czytałem opinie że dramat jest w nocy z obrazem i ewentualnym ogladaniem napisów na nim
  • Odpowiedz
@elsjusz: w zasadzie spoko sprzęt sam się zastanawiam nad zakupem jego w wersji 65cali albo właśnie jakimś oledem, co do sony... to imo te problemy z aktualizacją ( tzn jeszcze jej po prostu nie ma ) niektóre egzemplarze mają coś spieprzone i się ponoć resetują z tego do czego udało mi się dojść, ale wynika to raczej z pojedynczych egzemplarzy, ale ogółem model na +
  • Odpowiedz
@elsjusz: szukaj xh90 9005 9077(srebrne ramki) 9096 9095, poszczególne oznaczenia różnią się tylko rozstawem nóżek( zawsze jest szeroki opcje niektóre mają jeszcze rozstaw wąski, co do ceny da się go dostać w niektórych sklepach za 3600/700 szczególnie na nocnych promocjach wiec to 100zł różnicy względem tego jak go kiedyś widziałem za 3500 to nie ma drmay ;)
  • Odpowiedz