Wpis z mikrobloga

Panowie potrzebuje trochę pomocy w doborze telewizora pod #ps5. Jestem troszkę amatorem w tym temacie ale z tego co wyczytałem to telewizor musi mieć 100hz, podłączenie 2.1hdmi. Czy jestem w stanie do 3500 złotych kupić dobry telewizor pod ps5? Nie za bardzo chce kupować monitor bo chciałbym wygodnie na kanapie pograć. Mam także pytanko czy do starszego telewizora jestem w stanie normalnie podłączyć konsole? Bo mam w stołowym starszy telewizor, a konsola jest w drodze, a telewizor kupie dopiero po 1 lutym na wypłatę. Stąd pytanko czy jest ktoś w stanie polecić jakiś dobry telewizor ? Myślałem nad LG 55nano863na, ale jest bardzo ciężko dostępny. Z góry dziękuje za pomoc.
#ps5 #telewizory
  • 45
  • Odpowiedz
@Jaszczomp337: to wejdź na rtings i zobacz co ma wyższą ocenę - b9 czy bx. Tam masz testy porobione według Twojego upodobania.

Na jakiej podstawie twierdze ze matryce w bx są gorsze? Na srakiej.


@Jaszczomp337: ohoo to ta słynna argumentacja? XD
  • Odpowiedz
@Maver87: Przecież właśnie o tym pisałem. Ale ty chyba żyjesz w jakimś alternatywnym świecie bo na rtings wyraźnie to widać że b9 jest od bx lepszy.
Na srakiej bo nie będę z głupkiem dyskutował który nie potrafi szukać w internecie informacji a jak znajdzie to nie potrafi czytać ze zrozumieniem i wyciągnąć wniosków. Albo może angielski to twoja słaba strona? Nie wiem... w każdym bądź razie powodzenia życzę.
  • Odpowiedz
@Maver87: Dobra już Ci powiem dlaczego ma wyższa ocenę bo chyba nie bedziesz w stanie znaleźć. B9 jest fabrycznie zle skalibrowane, sporo gorsze od bx. Po kalibracji już jest lepsze od skaibrowanego bx. To mocno zaniża ogólna ocenę b9. Gdyby nie brać pod uwagę wyników przed kalibracją bx dostaje w dupe i to srogo.
  • Odpowiedz