Wpis z mikrobloga

@243Win: grałem na hardcore, walka od pewnego momentu jest izi, musisz się tylko jej nauczyć, najlepiej trenując z tym ciulem pod zamkiem

O ile walczysz z jednym przeciwnikiem, przy dwóch mechanizmy gry się załamują xD

No i walczyć tak naprawdę dużo nie musisz, większość walk idzie przegadać
  • Odpowiedz
@Atreyu: Tylko mój styl grania na łotrzyku i skradaniu się kładzie się przy jednym przeciwniku. Tą walkę z pierwszym bossem ( nie pamiętam fabuły, sry ) na dachu kościoła przeszedłem na cheatach
  • Odpowiedz
@243Win jest taki perk na buzdygan chyba że rozbijasz czaszki. Bez cheatów tego typa na dachu kościoła zabiłem jednym ciosem. Nie za pierwszym razem ale się udało.
  • Odpowiedz
@243Win a używasz najdroższej zbroi? To bardzo dużo daje jeśli chodzi o przyjmowanie uderzeń, taki przeciętny przeciwnik albo łucznik praktycznie nie zadaje obrażeń.
  • Odpowiedz
@243Win: Musisz trochę poćwiczyć z kapitanem, nabijesz sam skill ale też ogarniesz kombinacje. Mi się najlepiej walczy z tarczą i jeszcze do tej pory jej używam. Sam system walki wg mnie jest bardzo fajny, ale skrojony konkretnie pod duel a nie walkę z kilkoma przeciwnikami naraz, gdzie głównie się cofasz i czasami uderzasz. Niestety z bandami w zbrojach lepiej sięgać po skrytobójstwo.
  • Odpowiedz