Wpis z mikrobloga

Ps5 to będzie moja pierwsza konsola, wcześniej zawsze grałem na PC i 90% mojego grania to Lol/ cs i głowną rzeczą, która sklaniała mnie do grania była rywalizacja. Grając na PS5 ten aspekt w znacznej wiekszości tytułów odpada bo gramy ,,z komputerem''. Głównym powodem, który skłonił mnie do PS5 są gry z ciekawą fabułą. Dla was to też główny powód czy są jescze jakieś inne aspekty?
#ps5
  • 8
@Dawid7352268: Exy od Playstation to taki typowy rodzaj kanapowej relaksującej ale dającej frajdę rozgrywki. Dużo osób śmieje się, że gry zwłaszcza od Naughty Dog ogrywają się same ale tu właśnie chodzi o branie udziału w takim powiedzmy interaktywnym filmie z fabułą stojącą często wyżej niż nie jedna kinowa produkcja. Większość z tych gier zapamiętuje się na długo a przy tym są one bardzo dopracowane. Wiadomo przykładowo fan strategii nie odnajdzie się
Exclusive gry których PC nie oferuje, wygoda leżenia przed tv na kanapie z padem, brak konieczności wymiany podzespołów bo wiem ze każda gierka która kupię będzie śmigać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Dawid7352268: przesiadka na ps aby się oddalić od tego całego toksycznego PCMR, chociaż i tak jest walka XB/PS. No i dodatkowo stary już jestem, nie chce mi się try hardowac, a na konsolach jednak poziom bardziej casual. Bonus: jak mnie zabiją to mój błąd a nie zastanawianie się czy ma haxy
@Dawid7352268: Zawsze grałem na PC, kupiłem PS4 Pro dla gier z fabułą np. Last of Us, Uncharted itp. Poza tym konsola leżała si sie kurzyła. Ostatnio kupiłem PS5 ale, że był taki popyt to sprzedałem i się okazało, że ciężko będzie kupić kolejną więc kupiłem sobie PC i znowu lipa bo mam wszystko oprócz karty graficznej (RTX 3080 ciężko dostać) więc gram na IntelHD. Z tego powodu kupiłem kolejne PS5, istna