Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś kto przeszedł #koronawirus ? Miałem ostatnio gorączkę która wystartowała z 37,6 do 38,7. Następnego dnia dnia 37, a później już w normie. Mam bóle mięśni/kości i przez okres gorączki strasznie bolała mnie głowa, tak jakby mózg obijał się o czaszkę. Teraz czuję się dobrze oprócz drobnego osłabienia. Złe samopoczucie przez okres 3 dni tylko, ale utraciłem na smaku. Słodkie rzeczy nie są słodkie i nawet papieros nie smakuje dymem tylko powietrzem. Pracuję w restauracji, więc kurier mógł coś przywieźć, co jest możliwe bo cała kadra się pochorowała. Dzwonić z tym do lekarza bo koronaświrus, czy po prostu mnie złapała jakaś choroba i wystarczy wyleżeć?
  • 7
@zacky I tak lepiej jakbyś siedział te dwa tyg w domu. Zarazisz jeszcze kogoś mimo, że sam nie będziesz miał już objawów a on może już znosić o wiele gorzej.
Ja mam 7 dzien objawów i jest coraz gorzej, po prostu dramat, a zaraziłem się od bezobjawowej osoby (która miała tylko bóle głowy, a później się okazało, że miała koronawirusa.