Wpis z mikrobloga

A to w sumie dobry materiał.
Dziewczyna opisuje, że podczas praktyk w poprawczaku zdarzają się romanse pomiędzy studentkami, a osadzonymi i wychowawacy ostrzegają przed tym.
Takie mezaliansiki, studentka i chłopak który rozwalił komuś głowe na ten przyklad.

W rodzinie mam kilku kuratorów zawodowych. Z opowieści moich bliskich mogę powiedzieć, że romanse kuratorek (niezależnie czy zawodowa czy społeczna) i podopieczny też nie należą do rzadkości.

A na samym tiktoku istnieje tag #writeaprisoner gdzie młode dziewczyny chwalą się romansikami z przystojnymi więźniami. Każdy z nas pamięta historie modela więźnia któryy po wyjściu związał się z milionerką,albo to że do Teda Bundego i Brevika kobiety pisały listy miłosne.

A teraz powtarzajmy wszyscy razem, że toksyczna męskość się nie podoba kobietom i wolą chudego soyboya co płacze od typa który potrafi komuś przywalić( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szarpankizzyciem
#pozdrowieniazzakrat
I.....o - A to w sumie dobry materiał.
Dziewczyna opisuje, że podczas praktyk w popr...
  • 67
@ImInLoveWithTheCoco: ale dobrze, czego to w sumie dowodzi? Nie miałeś nigdy ochotę na alternatywkę, dresiare, modelke, mleczarę itd.? Bo ja miałem i pewnie będę miał jeszcze wielokrotnie, co nie zmienia faktu, że nie z każdą się zwiążę na całe życie.

Wszyscy chyba lubimy ruchać, fajnym uczuciem jest podniecie, często powodowane różnymi cechami charakteru. Fajnie ruchać taką, co fiutka się boi i taką co go chwyci pewną ręką. No nie wiem, naprawdę
@Asd15: kobieta ma dwa okresy w życiu... 1 kiedy szuka chadów/badboyów do ok. 30-tki (ten okres kończy się wcześniej gdy któryś zaleje foremkę) a potem szuka frajera beta-stabilizatora do utrzymywania spustu chada... ich preferencje NIE zmieniają się wraz z wiekiem, tylko po prostu uświadamiają sobie, że są młodsze i z mniejszym "przebiegiem" jednostki, które mają większe szanse na zdobycie chada/badboya/mokebe ale przez pussy-pass dalej myślą że im należy się tylko te