Wpis z mikrobloga

@robert_czerwonyford: Problem jest taki, ze ludzie nie rozumieją polityki xD frustracja jakimis zakazem aborcji doprowadza do tego ze jestescie glupole poprzec wszystkich byle nie PiS a najsmutniejsze jest to ze oni są partią jedyną która jest w stanie przeciwstawic sie zmianom ktore planuje unia xd no ale
  • Odpowiedz
Następni będą musieli tę kupę sprzątnąć


@Czill23: i kto ma to sprzątać niby Platforma która przez 5 lat nie jest w stanie przygotować programu dla Polski? tylko przez 5 lat p-------n** PIS to PIS tamto PIS sramto. Chyba naprawdę już sami milenialsi siedzą na wykopie i nie mają pojęcia o wspaniałym rozkwicie za poprzednich rządów:) mając prawie wszystkie media po swojej stronie dostali po dupie bo tak rządzili że zamiast
  • Odpowiedz
@robert_czerwonyford: XDDD tak pis zły
Za ustawą o kolejnym w 2021 r. dodatkowym rocznym świadczeniu pieniężnym dla emerytów i rencistów głosowało 420 posłów, przeciw było 19, a 12 się wstrzymało.

cały sejm i wszystkie partie do wymiany
  • Odpowiedz
Mój dziadek
Zarabiał 10$
Emerytura 400$

Mieszkanie dostał z zakładu pracy a potem wykupił za kilka procent wartosci
Ja kredyt na 20 lat
  • Odpowiedz
@Czill23: Szczerze, wg mnie tak naprawdę przyszłe wybory to chce wygrać jedynie Jarek, który nic nie robi, z wyjątkiem dawania wizji.
Widać, że reszta nie daje sobie rady z rzeczywistością i planuje jak się jeszcze nachapać przez te parę lat i z utęsknieniem czeka, aż ich ktoś wreszcie wyręczy z władzy.
  • Odpowiedz
@robert_czerwonyford: gorzej że PO i lewica im w tym pomagają zamiast zwrócić się do młodych którzy ten k--------k utrzymują () Tak, jakby zagłosowali "przeciw" to w tvpis by powiedzieli i stara baba by nie zagłosował na PO. Ale ona i tak nie głosuje na PO. Za to młodzi są coraz bardziej w-------i polityką głaskania starych bab i to ich trzeba przekonać
  • Odpowiedz
@Czill23: Tylko, że zaden przyszly rząd z tego nie zrezygnuje, najwyżej dołoży kilka podatków, bo to by oznaczało koniec ich rządów. Poza tym, w obecnej sytuacji, nie ma żadnej możliwości utworzenia rządu z aktualnych partii opozycyjnych, innego niż KO + Holownia + Lewica. Jeszcze po KO moglbym sie spodziewac, tego ze nie dotrzymaliby slowa i socjal zlikwidowali, tak Lewica na 100% nie pozwolilaby na zlikwidowanie 500+, bo jak to zandberg
  • Odpowiedz