Wpis z mikrobloga

Czasami nachodzi mnie myśl ze przecież i tak wszyscy umrzemy. Wtedy zastanawiam się jak to się stało że nikt nie panikuje nie rzucamy 100% PKB na badania jak temu zapobiec tylko zajmujemy się np oglądaniem piłki nożnej. Jakby ktoś ci powiedział "Hej Anon w sumie to jutro umrzesz" to każdy by sie wystraszył i robił cokolwiek żeby temu zapobiec ale jeśli ktoś mówi Ci "no to masz jakies 40 lat przed sobą" to co wtedy już spoczko? Ja czasami chce spanikować ale patrze że inni są spokojni i głupio wiec siedze cicho czasami tylko rozkminiam "co ja #!$%@? robie ze swoim życiem" zaraz przed snem. #rozkminy #nocnazmiana
  • 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pasztetztrupa: 100% PKB na nieśmiertelność? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze 150 lat temu ludzie umierali na głupie choroby zakaźne, w ubiegłym stuleciu ludzie nie dożywali 30stki przez wojny. Dzisiaj nie znamy nawet sposobu jak przedłużyć sobie życie, a co dopiero wydłużyć je w nieskończoność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Era technologii, która w ogóle pozwala myśleć o takich rzeczach, dopiero się rozpoczyna. Urodziliśmy się