Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@ks2m Dzięki. Wiesz może czy jest jakaś szansa zamówić oryginał baterii no Samsunga Note 8? Na allegro same #!$%@? z Chin. Mieszkam w gówno mieście w którym nie ma autoryzowanego serwisu,a tam pewnie same oryginały.
  • Odpowiedz
@Dax13: czemu w ogóle tak się o to spinasz? Wiesz, że tekst który wrzuciłeś nie jest żadnym rzetelnym testem tylko tekstem sponsorowanym i admin tej strony nawet napisał w komentarzu pod artykułem to, że przekopiował tekst promocyjny ze strony green cella xD
Ja przeglądam tag #baterie na wykopie właściwie od kiedy tylko mam konto a jeszcze na poprzednim moim koncie przeglądałem i dużo osób poleca baterie Nohon a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuxEtClamabunt: Rozumiem, że rozbierałeś ogniwa ogniwa litowo polimerowe od GC i osobiście oceniłeś że użyte materiały to te najtańsze? ( ͡º ͜ʖ͡º)
A no i tak a chiński Nohon używa wysokiej jakości materiałów do produkcji baterii xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Matpiotr Telefon mam już dwa lata, niestety z każdym miesiącem obserwowałem spadek pojemności - tam jest 3300 mah... Niestety teraz wchodzi w grę ładowanie telefonu w ciągu dnia co jest dość ekhm wnerwiające..
  • Odpowiedz