Wpis z mikrobloga

Psy są mądrzejsze od kotów, taka prawda, wszystko o tym świadczy - kora mózgowa psów ma dwa razy więcej neuronów niż kotów, poza tym psa można wyszkolić aby ratował ludzi, szukał narkotyków itp. a kota jedynie aby srał do kuwety a nie na dywan.
Śmieszy mnie, gdy kotoluby przypisują im jakieś z dupy wzięte, ludzkie cechy, np. indywidualizm, niezależność, podczas gdy to po prostu durne zwierzę, bezwględny drapieżnik, który wydziela o wiele mniej oksytocyny podczas kontaktu z człowiekiem niż pies.
#koty #takaprawda #psy #niepopularnaopinia
Ikarus_260 - Psy są mądrzejsze od kotów, taka prawda, wszystko o tym świadczy - kora ...

źródło: comment_1611342240ZUiw0giO9eicXYeYzNQHkG.jpg

Pobierz
  • 32
@albadorap: a, czyli mają taki charakter jakby im #!$%@?łoi ty to lubisz, nawet lepiej XD

ale nie zrobią nikomu krzywdy


Bo ważą mniej niż kurczak z Biedronki XDDD
Zresztą te krety i gołębie mogą się z tobą nie zgodzić.

Wydawało mi się, że sama dyskusja koty/psy to szczyt kretynizmu, ale twoje "argumenty" są jeszcze głupsze XD
@Rozpierpapierduchacz moje argumenty są takie, że poważne pogryzienia lub też zagryzienia ludzi na śmierć w wyniku psiej agresji są częste a w przypadku kota prawie zerowe. Jeżeli takie argumenty według ciebie są głupie i nazywasz mnie przez to kretynem to zastanowił bym się na twoim miejscu który z nas dwóch jest kretynem