Wpis z mikrobloga

Obejrzałem pierwsze 5 minut i się zdenerwowałem już, ale oglądam dalej.
Czy te problemy które on pokazywał, czyli brak assetów (te czerwone sześciany), niedoczytywanie tekstur, przykładowy tekst na znakach drogowych dotyczą wersji innej niż 1.0? Ile razu zauważyliście, że modele aut w dużej odległości to sprajty 2D? Gram na ps4 i nigdy nie spotkałem się z T-Pose. Realnym problemem jest inteligencja AI i niedoczytywanie wysokiej jakości tekstur.
Czepianie się, że gra nie wygląda tak samo jak na concept artcie to już wyższy poziom #!$%@?.
#cyberpunk2077 #cdp
E.....n - Obejrzałem pierwsze 5 minut i się zdenerwowałem już, ale oglądam dalej. 
C...
  • 12
@ErikSkurveson: Ja grając na 1.06 na pc parę razy widziałem t-pose, najwięcej jest lewitujących obiektów, samochodów, no i pod koniec gry jak zacząłem czyścić subquesty i pomniejsze gówna kilka razy miałem problemy z ich zakończeniem. W wersji polskiej ucina dialogi co jest mega denerwujące bo akurat ta wersja podoba mi się najbardziej. 2D sprite widać jak się obserwuję panoramę night city w okolicach tamy, plus dla nich że LOD jest mega
@ErikSkurveson:

Ile razu zauważyliście, że modele aut w dużej odległości to sprajty 2D

przy każdej wizycie na badlands. Zresztą to nawet nie modele aut, tylko kompletna kamfora. Najbardziej rzuca się w oczy, że te 2D samochodziki znikają gdy podjeżdżasz bliżej.
Ile razu zauważyliście, że modele aut w dużej odległości to sprajty 2D


@ErikSkurveson: Za pierwszym razem jak przechodziłem to te modele było widać jedynie z daleka, teraz jak drugi raz podchodzę do tego, to potrafią się pojawiać nawet 200 metrów przede mną. Na Badlandach to niedużo i robi bardzo złe wrażenie, pusto na drodze, a zaraz dalej korek z modeli 2d.
@ErikSkurveson: To ze modele samochodów z oddali to sprajty zauważyłem pierwszy raz zaraz na początku gry zaczynajac jako nomad, t pose bywało, ale rzadko nawet bardzo rzadko, na tyle, ze nie jestem w stanie sobie przypomnieć dokładnych momentów. AI na początku gry jak tylko wpadłem na npc przez wyrzucenie mnie jak z katapulty do przodu po wpadnięciu na śmieci leżące na ziemi xD od razu policja się zrespila dookoła.
Tekstury niedoczytywaly