Wpis z mikrobloga

@Crisu: jedyne co mnie wkurza to czyszczenie tego (ale tak samo z Yerba z kubka). Także jadę już na 2 takie french pressy i co drugi dzień zbieram się do ogarniania xD
Ale łatwość używania tego w porównaniu do #!$%@? się z Bombilla, która czasem przepuści syf, czasem się zapcha - to niebo a ziemia.
@Lutonn: sypie normalnie i zalewam normalnie. Przecież system parzenia nic tu się nie zmienia, wiec nie do końca rozumiem pytania...
To co jest inne to metoda filtracji syfu - zamiast rurki która średnio się sprawdza masz dużo lepszy filtr z french pressa.
To co ważne, to nie dociskam tego tłoka na maksa w dół, bo Yerba zrobi się zbita i będzie się parzyć z góry (ale wtedy można zawsze zamieszać łyżeczka
@Crisu: jedyne co mnie wkurza to czyszczenie tego (ale tak samo z Yerba z kubka). Także jadę już na 2 takie french pressy i co drugi dzień zbieram się do ogarniania xD

Ale łatwość używania tego w porównaniu do #!$%@? się z Bombilla, która czasem przepuści syf, czasem się zapcha - to niebo a ziemia.


@CatHater: Kupiłem ten z Ikea, chciałem napisac, ze z french pressa wychodzi zajebista ! dzięki